قاضی مسعودی مقام: در پرونده هفت تپه ابعاد جدیدی کشف شده است
کد خبر: 1027621
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004JKX
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱
رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه جرایم اقتصادی گفت: در پرونده هفت تپه ابعاد جدیدی کشف شده است و به زودی دور دیگر رسیدگی‌ها را آغاز می‌کنیم.
سرویس جامعه جوان آنلاین: قاضی اسداله مسعودی، رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه جرایم اقتصادی گفت: در جریان رسیدگی به پرونده هفت تپه نیاز به کارشناسی‌هایی احساس شد که روند رسیدگی را متوقف کردیم تا این کارشناسی‌ها انجام شود.

وی افزود: بخش عمده‌ای از کارشناسی‌ها انجام شده و در مرحله نهایی است که بعد از اعلام نظریه کارشناسی، رسیدگی‌ها را آغاز می‌کنیم.

رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه جرایم اقتصادی گفت: از آنجایی که ابعاد موضوع خیلی گسترده بود و ابهام‌هایی وجود داشت، پرونده به کارشناسی ارجاع شد و در حال حاضر نیز به نقاط پنهان پرونده دست پیدا کرده‌ایم و موضوع‌ها در حال روشن شدن است.

مسعودی مقام گفت: آن طور که در کیفرخواست آمده است؛ پرونده هفت تپه ۱۸ جلد تخلف ارزی دارد و متهمان آن ۲۱ نفر هستند که متهم ردیف اول این پرونده امید اسدبیگی به اتهام سردستگی سازمان یافته اخلال در نظام ارزی و پولی کشور از طریق قاچاق عمده ارز و معاملات غیر مجاز ارز‌های دولتی بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار از سیستم بانکی کشور است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار