رئیس‌جمهور جدید آمریکا در اولین فرصت کلیه تحریم‌ها را بردارد
کد خبر: 1026370
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004J0M
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۲
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: رئیس‌جمهور جدید آمریکا باید در اولین فرصت کلیه تحریم‌ها را بردارد و از ملت ایران به خاطر اقدامات گذشته عذرخواهی کند.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: «خوش‌بینی دولت‌های گذشته نسبت به آمریکا و اروپا، بار‌ها به ملت ایران آسیب زده است. سریال چهل ساله سیاست تحریم و برداشتن تحریم از سوی دولت‌های آمریکا و خوش خیالی برخی از دولتمردان ایران طی چهل سال گذشته فرصت‌های اقتصاد ملی ما را از بین برده است.

دولتی در آمریکا آمده ایران را تحریم کرده و دولت دیگری می‌آید و آن را در کاغذ بر می‌دارد. سریال کاغذی و قهرمان‌بازی عده‌ای در ایران و آمریکا با شکست برجام کاملاً آشکار شده است؛ بنابراین از سویی رئیس‌جمهور جدید آمریکا باید در اولین فرصت کلیه تحریم‌ها را بردارد، از ملت ایران به خاطر اقدامات گذشته عذرخواهی کند، خسارات اقتصادی ناشی از تحریم‌ها که به ملت ایران وارد شده را جبران کند.

از سوی دیگر نباید منتظر برداشتن تحریم‌ها بمانیم بلکه با استفاده از توانایی‌های خود و قوی شدن در اقتصاد، فرهنگ و تقویت امنیت در داخل و جبهه مقاومت در منطقه از دیوار نیمه ویران آمریکا که در مقابل ملت ایران قرار دارد، بپریم. ما دنبال جنگ نیستم، ولی حقوق ملت خود را با اقتدار می‌ستانیم.»
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار