انتخابات را عقب بیاندازید
کد خبر: 1026369
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004J0L
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۰
درخواست یکی از کاندیداهای انتخابات نمایندگی مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات از وزیر ارشاد:
یکی از کاندیداهای انتخابات نمایندگی مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات، به دلیل نابرابر بودن شرایط رقابت برای کاندیداها و دسترسی برخی از آنها به بانک اطلاعات رای دهندگان، از وزیر ارشاد خواست تا روز انتخابات را به تعویق بیندازد.

علی اصغر شفیعیان کاندیدای انتخابات نمایندگی مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات در نامه‌ای به وزیر ارشاد از وی خواست که به دلیل نابرابر بودن شرایط رقابت برای کاندیداها و دسترسی برخی از آنها به بانک اطلاعات رای دهندگان، این انتخابات در ۲۰ آبان برگزار نشود.

متن نامه‌ی مدیر مسئول انصاف نیوز خطاب به دکتر صالحی در پی می‌آید:

انتخابات نماینده‌ی مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات قرار است زیر نظر آن وزارتخانه سه روز دیگر برگزار شود و رقابتی در بین کاندیداهای فراوان آن برقرار است اما نابرابر.

دو نفر از سه کاندیدای اصلی این دوره، جنای آقای پدرام پاک آیین و جناب آقای مهدی رحمانیان هستند که یکی قبلا مدیرکل مطبوعات داخلی آن وزارتخانه بوده و دیگری در انتخابات قبلی از طریق شخص جنابعالی به اطلاعات تماس رای دهندگان دسترسی پیدا کرد.

این منصفانه نیست و رقابت عادلانه‌ای را اینگونه در پیش نخواهیم داشت همچنان که این دسترسی تاکنون برای تشکیل کمپین‌های تبلیغاتی (از طریق پیامک و تشکیل گروه‌ها در فضای مجازی) خود را نشان داده است و باقی کاندیدها از این شانس برخوردار نبوده‌اند.

لطفا انتخابات را به تعویق بیاندازید و شرایط یکسانی را برای همه‌ی کاندیداها فراهم کنید.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار