کار احمقانه مکرون توهین به شعور ملت فرانسه است
کد خبر: 1025029
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Iej
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۵
رهبر انقلاب: جوانان فرانسه! از رئیس‌جمهور خود بپرسید چرا با اهانت به پیامبر به شعور ملتی که او را به ریاست خود انتخاب کرده‌اند توهین می‌کنند؟
سرویس سیاسی جوان آنلاین: توهین به پیامبر اسلام- که توهین به همه پیامبران الهی و پیروان آنان است- یک برنامه‌ریزی مشترک اروپایی – امریکایی با محوریت صهیونیسم است. آن‌ها از آینده روبه زوال خود بیمناکند و از بالندگی اسلام در ذهن و ضمیرجوانان هراسناک. لاجرم چاره را در زنده کردن اسلا‌م‌ستیزی و خداستیزی می‌بینند تا در پرتو آن بتوانند بهانه‌های کافی برای مبارزه همه‌جانبه سیاسی و اقتصادی با شجره تنومند و بالنده اسلام پیدا کنند. در این میان ملت‌های جهان اسلام در دفاع از ساحت قدسی پیامبر رحمت به او عشق می‌ورزند، تردیدی ندارند و در این چند روز نشان دادند که شیطان خبیثی مثل مکرون را به این راحتی رها نمی‌کنند. سران اسلامی، اما واداده و منفعل و وابسته‌اند و از بسیاری از آن‌ها امیدی نمی‌رود. رهبرمعظم ایران، اما گاه با تذکری یا پرسشی منطقی و ساده، این کمبود را جبران می‌کنند. چنانکه دیشب در توئیتی جوانان فرانسوی را خطاب قراردادند و از آن‌ها خواستند از رئیس‌جمهور خود بپرسند چرا با رویکرد احمقانه به آزادی بیان به شعور ملت خود توهین می‌کند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای خطاب به جوانان فرانسوی پیامی کوتاه صادر کردند. در متن این پیام که به زبان فرانسوی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، آمده است:

جوانان فرانسه!
از رئیس‌جمهور خود بپرسید: چرا از اهانت به پیامبر خدا حمایت می‌کند و آن را آزادی بیان می‌شمارد؟ آیا معنی آزادی بیان این است: «دشنام و اهانت، آن هم به چهره‌های درخشان و مقدس؟ آیا این کار احمقانه، توهین به شعور ملتی نیست که او را به ریاست خود انتخاب کرده است؟»

سؤال بعدی این است که «چرا تردید در هولوکاست جرم است؟ و اگر کسی چیزی در این‌باره نوشت باید به زندان برود، اما اهانت به پیامبر آزاد است؟»
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار