‌ سرقت طلایی از همراهان بیماران
کد خبر: 1024277
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ISb
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۰
زن فریبکار که پس از بیهوش کردن همراه بیماران در بیمارستان‌ها، طلای آن‌ها را سرقت می‌کرد بار دیگر بازداشت شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: سرهنگ کارآگاه قاسم دستخال، رئیس پایگاه سوم پلیس‌آگاهی توضیح داد: ۲۵‌تیرماه امسال زنی با مرکز فوریت‌های پلیس‌۱۱۰ تماس گرفت و مأموران را از ماجرای سرقت با خبر کرد. لحظاتی بعد تیمی از مأموران کلانتری‌۱۰۶ نامجو در محل حادثه که بیمارستان امام حسین بود حاضر شدند. شاکی که زنی میانسال بود، توضیح داد: یکی از اعضای خانواده‌ام در بیمارستان بستری است. ساعتی قبل در حیاط بیمارستان نشسته بودم که زنی جوان کنارم نشست و سر حرف را باز کرد. من هم به او اعتماد کردم و درباره مشکلاتی که برای بیماران وجود دارد با هم حرف زدیم. لحظاتی که گذشت او آبمیوه‌ای از کیفش بیرون آورد و تعارف کرد. من هم به رسم ادب قبول کردم و آبمیوه را خوردم. بعد از آن ناگهان سرم گیج رفت و از هوش رفتم. وقتی به هوش آمدم متوجه شدم طلاهایم که ۱۰ میلیون‌تومان ارزش داشت سرقت شده است.

بعد از مطرح شدن شکایت پرونده برای انجام تحقیقات بیشتر به پایگاه سوم پلیس‌آگاهی تهران فرستاده شد و شاکی مورد تحقیق بیشتری قرار گرفت. کارآگاهان سپس راهی بیمارستان شده و دوربین‌های مداربسته را بررسی کرده و تصویر متهم را به دست آوردند. تحقیقات پلیس نشان داد که زن جوان، سمیه نام دارد و از مجرمان سابقه‌دار است که قبلاً به همین شیوه از همراهان بیماران سرقت کرده و به زندان محکوم شده‌بود. بعد از به دست آمدن این سرنخ بود که زن ۳۸‌ساله تحت تعقیب قرار گرفت و مأموران موفق شدند، مخفیگاه وی را حوالی پل سیدخندان شناسایی و متهم را دهم مهرماه بازداشت کنند.

سمیه در اولین بازجویی‌ها به سرقت اعتراف کرد و در تحقیقات بیشتر به ۱۵‌سرقت مشابه اعتراف کرد. او گفت که انگیزه‌اش از سرقت تأمین هزینه‌های زندگی بوده است. متهم گفت: من قبلاً هم به همین شیوه سرقت می‌کردم تا اینکه بازداشت شده و به زندان افتادم. وقتی از حبس آزاد شدم کاری نداشتم و بیکار بودم برای همین برای تأمین هزینه‌های زندگی‌ام دوباره مشغول سرقت شدم تا اینکه دستگیر شدم. سرهنگ کارآگاه قاسم دستخال، رئیس پایگاه‌سوم پلیس‌آگاهی گفت: در حال حاضر پنج نفر از مالباختگان پرونده شناسایی شده‌اند و تحقیقات برای کشف جرائم بیشتر متهم در جریان است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار