اعلام آمادگی قرارگاه خاتم‌الانبیاء برای محرومیت زدایی از روستا‌ها
کد خبر: 1024266
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ISQ
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۵:۰۰
فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء با بیان اینکه مردم محروم روستا‌ها بیش از هر زمان دیگری نیازمند خدمات جهادی هستند، از اعلام آمادگی این قرار‌گاه برای رفع محرومیت‌زدایی از روستا‌ها خبر داد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: دکتر سعید محمد در دیدار با اعضای فراکسیون محرومیت‌زدایی مجلس گفت: بخش عمده‌ای از مردم محروم کشور امروز نیازمند کمک‌های نهاد‌های دولتی و اجتماعی هستند، قرارگاه سازندگی خاتم به نوبه خود برنامه‌ریزی جامعی در حوزه محرومیت‌زدایی در اطراف پروژه‌های عمرانی خود در سراسر کشور داشته‌است.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) افزود: تاکنون با اکثر کمیسیون‌های مجلس جلسه برگزار و گزارش کار فعالیت‌های قرارگاه را ارائه کردیم و راهکار‌هایی برای استفاده حداکثری از ظرفیت‌های داخلی برای حل مشکل مردم ارائه نمودیم؛ به نظر من ظرفیت‌های سرشار و فراوانی در کشور و جود دارد که مغفول مانده و در صورت بهره‌برداری درست از آن‌ها قطعاً بخش زیادی از مشکلات قابل‌حل است.

وی عنوان کرد: قرارگاه بعد از اتمام جنگ تحمیلی در سال ۶۸ که زیرساخت‌های کشور تخریب شده‌بود و پیمانکاری در کشور وجود نداشت به استناد اصل ۱۴۷ قانون اساسی تشکیل شد که بتواند کار‌های بزرگ را انجام دهد. محمد افزود: با تجربه مهندسی دوران جنگ و تجربه‌ای که بخش مهندسی رزمی کسب کرده‌بود، قدم به این عرصه گذاشتیم و قرارگاه خوش درخشید. وی خاطر نشان کرد: ما برنامه‌ریزی کردیم در حاشیه ۷۰ کیلومتری پروژه‌ها در روستا‌های کمتر برخوردار و مناطق محروم ضمن شناسایی مشکلات، آن‌ها را حل کنیم، ما یک مجموعه مهندسی هستیم و توان ما توان ماشین‌آلاتی و تیم‌های مهندسی ما است و در بخش عمران و آبادانی روستا‌ها می‌توانیم کمک‌رسانی کنیم و مکمل سایر بخش‌های جهادی سپاه هستیم. وی افزود: البته سپاه بخش‌های متعددی در محرومیت‌زدایی دارد و برخی از بخش‌ها مانند گروه‌های جهادی نیروی انسانی خوبی دارند و با قیمت ارزان و بدون دریافت وجه به صورت فی‌سبیل‌الله تیم‌های جهادی شکل گرفتند و خدمات‌رسانی می‌کنند و قرارگاه با تجهیزات مهندسی و ماشین‌آلاتی مکمل گروه‌های جهادی سپاه است و با تعامل نزدیک با سایر بخش‌های سپاه خدمت‌رسانی می‌کنیم. محمد خاطر نشان کرد: اگر دولت بتواند برای ۱۱۲ پروژه قرارگاه، ۳۰ هزار میلیارد تومان تأمین نماید، پروژه‌هایی به ارزش ۳۵۰ هزار میلیارد تومان تکمیل خواهد شد.

بر اساس این گزارش، همچنین فراکسیون محرومیت‌زدایی مجلس پیشنهادات و انتظارات و نیاز‌های خود را مطرح و اعلام آمادگی کردند تا موانع قانونی رفع محرومیت در مسیر فعالیت‌های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) را مرتفع سازند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار