جدیدترین آمار جهانی کرونا سه شنبه ۲۵ شهریور ۹۹
کد خبر: 1019572
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HEi
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۳
طبق آخرین آمار جهانی تاکنون ۲۹ میلیون و ۴۴۵ هزار نفر به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند؛ کشور آمریکا در شب گذشته با افزایش ۴۰ هزار مبتلا به مجموع ۶ میلیون و ۷۴۹ هزار نفر رسید.
سرویس جامعه جوان آنلاین: بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" تا صبح امروز ۲۹ میلیون و ۴۴۵ هزار و ۸۴۷ نفر در جهان به ویروس کرونا ــ کووید ۱۹ ــ مبتلا شده‌اند که از این تعداد، ۹۳۲ هزار و ۷۴۶ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

از مجموع تعداد مبتلایان در جهان، تاکنون ۲۱ میلیون و ۲۸۰ هزار و ۱۹۳ نفر بهبود یافته و توانسته‌اند این بیماری را شکست دهند.

کشور آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان با افزایش ۴۰ هزار و ۸۳۱ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۶ میلیون و ۷۴۹ هزار و ۲۸۹ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۱۹۹ هزار آمریکایی مبتلا به کووید ۱۹ در این کشور جان خود را از دست داده اند.

کشور هند پس از آمریکا در رده دوم جهان قرار دارد که با افزایش ۸۳ هزار و ۸۰۹ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۴ میلیون و ۹۳۰ هزار و ۲۳۶ مبتلا رسیده است؛ در این کشور تعداد ۸۰ هزار و ۸۰۸ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور برزیل به عنوان سومین کشور جهان با افزایش ۱۹ هزار و ۸۹ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۴ میلیون و ۳۴۹ هزار و ۵۴۴ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۱۳۲ هزار و ۱۱۷ برزیلی جان خود را از دست داده‌اند.

کشور‌های روسیه، پرو، کلمبیا، مکزیک و آفریقای جنوبی نیز به‌ترتیب با یک میلیون و ۶۸ هزار و ۳۲۰, ۷۳۳ هزار و ۸۶۰, ۷۲۱ هزار و ۸۹۲, ۶۷۱ هزار و ۷۱۶ و ۶۵۰ هزار و ۷۴۹ مبتلا در رده‌های چهارم تا هشتم جهان قرار گرفته‌اند.

همچنین کشور‌های اسپانیا با ۵۹۳ هزار و ۷۳۰ و آرژانتین با ۵۶۵ هزار و ۴۴۶ مبتلا در رده‌های نهم و دهم جهان قرار دارند.

از لحاظ تعداد بهبودیافتگان نیز کشور‌های آمریکا، هند و برزیل به ترتیب با ۴ میلیون و ۲۷ هزار و ۸۴۶, ۳ میلیون و ۸۵۹ هزار و ۳۹۹ و ۳ میلیون و ۶۱۳ هزار و ۱۸۴ بهبودیافته در رده‌های اول تا سوم قرار دارند.

جدول زیر آخرین تغییرات تعداد مبتلایان، فوتی‌ها و بهبودیافتگان کرونا در سطح جهان را (مربوط به ۲ ساعت گذشته) نشان می‌دهد:
 
جدیدترین آمار جهانی کرونا سه شنبه ۲۵ شهریور ۹۹
منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار