صف ۳۰ صهیونیست برای تعرض به دختری ۱۶ ساله
کد خبر: 1016207
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004GMR
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۲
وقتی پای تعرض گروهی ۳۰‌صهیونیست به دختری ۱۶‌ساله در میان باشد، نه از تشکیل پرونده ویژه در رسانه‌های غربی خبری است و نه از محکومیت جهانی این رفتار خشونت بار، با این حال حادثه آن‌قدر تکان دهنده بود که با انتشار خبری کوتاه درباره آن، انزجار عمومی از مرتکبان آن را با خود همراه کند.
سرویس حوادث جوان آنلاین: در حالی که همواره خبر‌های کشتار جمعی فلسطینیان به دست رژیم‌غاصب آن منتشر می‌شود، روز گذشته صهیونیست‌ها جلوه‌ای دیگر از رفتار خشونت‌بار خود را به نمایش گذاشتند که در جریان آن ۳۰‌نفر از صهیونیست‌ها در یکی از هتل‌های شهر ایلات یک به یک در صف تعرض به دختری ۱۶‌ساله قرار گرفته و به دختر نوجوان تجاوز کردند. آنگونه که خبر رسیده است با شکایت این دختر پرونده در این باره به جریان افتاده و پلیس تاکنون دو نفر از عاملان این حادثه سیاه را که یکی از آن‌ها مردی ۲۷ ساله است، بازداشت کرده است. انتشار این خبر که جزئیات بیشتری از آن منتشر نشده است واکنش بنیامین نتانیاهو نخست وزیر، بنی گانتس وزیر جنگ و گابی اشکنازی وزیر خارجه رژیم‌صهیونیستی را به دنبال داشته و آن‌ها این رفتار را محکوم کرده‌اند. این تنها پرونده تعرض گروهی صهیونیست‌ها محسوب نمی‌شود؛ چراکه سال گذشته هم چهار دانش‌آموز پسر به اتهام تجاوز گروهی به دختری ۱۳‌ساله در شهر نتیوت در جنوب سرزمین‌های اشغالی تحت تعقیب قرار گرفته و دستگیر شدند. در جریان حادثه‌ای مشابه با طرح شکایت از سوی دختری ۱۲‌ساله مشخص شد که هشت‌پسر نوجوان یک به یک در صف تعرض به او قرار گرفته و این دختر را مورد آزار جنسی قرار داده بودند.

رسانه‌های غرب که همواره به پوشش خبری این دست از حوادث در کشور‌های جهان سوم رغبت نشان داده و حوادثی بسیار حقیرتر از آن چه در رژیم صهیونیستی به وقوع پیوسته را در بخش‌های مهم خبری خود منتشر و با دعوت از کارشناسان تلاش می‌کنند، مدرنیزه بودن غرب وحشی را در تقابل با جهان سوم به رخ جهان بکشند. حالا چشم خود را به حقیقتی که مرتکبان آن صهیونیست‌ها هستند، بسته‌اند. رسالت پیگیری چرایی وقوع این حادثه، وضعیت روحی و روانی قربانی حادثه و طبقه اجتماعی که آن‌ها در آن زیست می‌کنند، وضعیت هتل‌های این رژیم، نحوه برخورد با مرتکبان و راه‌های پیشگیری از وقوع این حوادث که به سابقه آن هم اشاره شد موضوعاتی است که ظاهراً این رسانه‌ها رغبتی برای دنبال کردن آن ندارند. با این حال جهان مشاهده کرد رفتاری که رسانه‌های جهان غرب از برتری جهان خود به نمایش گذاشته بودند، چگونه توسط ویروسی نامرئی شکسته شد و فروشگاه‌های‌شان به سان کشور‌های قحطی زده به غارت رفت تا جهان همواره آگاه باشد که غرب، همان غرب وحشی است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار