حمایت بیمه‌ای برکت از ۸۰ هزار خانه روستایی خراسان‌شمالی
کد خبر: 1014916
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004G1c
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۸
۸۰ هزار باب خانه مسکونی روستایی در استان خراسان‌شمالی تحت پوشش بیمه برکت قرار گرفت.
سید احمد هاشمی اشکا
سرویس ایران جوان آنلاین: احمد طالبی مدیرعامل بیمه برکت، با بیان اینکه با هدف ایجاد چتر حمایتی برای ساکنان آسیب‌پذیر مناطق محروم روستایی و توسعه فرهنگ بیمه در این مناطق، تفاهمنامه‌ای جهت همکاری با استانداری خراسان‌شمالی منعقد شد، گفت: براساس این تفاهمنامه ۸۰ هزار خانه مسکونی روستایی این استان تحت پوشش بیمه آتش‌سوزی و حوادث طبیعی برکت تا سقف ۲۰ هزار میلیارد ریال پرداخت خسارت قرار گرفت. وی درباره مفاد تفاهمنامه این همکاری خاطرنشان کرد: براساس این تفاهمنامه، تعداد ۸۰ هزار باب منزل مسکونی روستایی استان خراسان‌شمالی با سرمایه ۲۵۰ میلیون ریال به ازای هر باب خانه، در قبال خطرات آتش‌سوزی، صاعقه، انفجار، سیل و طغیان آب، زلزله، طوفان، تندباد و گردباد، آتشفشان، رانش و فرونشست زمین به مدت یک‌سال تحت پوشش بیمه برکت قرار گرفته است.

مدیرعامل بیمه برکت با اشاره به تجربه‌های موفق گذشته در پوشش بیمه‌ای منازل مسکونی روستایی گفت: شرکت بیمه برکت وابسته به بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام، پس از تجربیات قبلی که موفقیت‌های خوبی در پوشش بیمه‌ای منازل مسکونی روستایی استان‌های خوزستان، لرستان و کهگیلویه و بویراحمد داشت، نسبت به بیمه آتش‌سوزی و حوادث طبیعی منازل مسکونی روستایی استان خراسان‌شمالی اقدام کرد. وی ادامه داد: بنیاد برکت با توجه به رسالت و مأموریت‌های خود و جهت تسهیل در اجرایی شدن این موضوع مهم، در پرداخت حق بیمه بیمه‌نامه‌های صادره با استانداری خراسان‌شمالی مشارکت می‌نماید. طالبی یادآور شد: پیش از این نیز با حمایت بیمه‌ای از روستا‌های استان‌های خوزستان و لرستان توسط ستاد اجرایی فرمان امام، ۱۴۳ هزار منزل در استان خوزستان و ۷۵ هزار منزل در استان لرستان تحت پوشش بیمه برکت قرار گرفته‌اند.

وی اظهار داشت: بیمه برکت در حادثه سیل فروردین‌ماه سال ۱۳۹۸ با پوشش منازل مسکونی روستایی استان‌های خوزستان و لرستان، مقدمات پرداخت خسارتی بالغ بر ۲۷۰ میلیارد ریال خسارت را به سیل‌زدگان فراهم کرد که سهم هر استان به ترتیب ۱۲۲ و ۱۴۸ میلیارد ریال بوده است. مدیرعامل بیمه برکت تأکید کرد: ستاد اجرایی فرمان امام به منظور محرومیت‌زدایی، ارتقای سطح زندگی، برقراری عدالت اجتماعی و توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی مناطق محروم و کم‌برخوردار تا به امروز روستا‌های هفت استان محروم کشور را تحت پوشش بیمه آتش‌سوزی برکت قرار داده است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار