بررسی خواب قاتل بیماری او را مشخص کرد
کد خبر: 1013521
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ff7
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۳۰
کارشناسان یکی از بیمارستان‌های پایتخت با بررسی خواب مردی که به اتهام قتل همسرش بازداشت شده اعلام کردند که متهم به بیماری اسکیزوفرنی مبتلا شده است.
سرویس حوادث جوان آنلاین: متهم که مرد جوانی است هفتم اردیبهشت‌ماه امسال در حادثه‌ای همسرش را مقابل چشمان کودک شیرخوارش در خواب به قتل رساند و بعد به مأموران پلیس خبر داد که همسرش را افراد ناشناسی به قتل رسانده‌اند.

آن روز متهم به قاضی واحدی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران گفت: در خواب بودم که متوجه شدم دو مرد غریبه از پنجره خانه‌مان که رو به زمین‌های کشاورزی باز می‌شود وارد خانه‌مان شدند و همسرم را به قتل رساندند و گریختند. پس از این ادعا مأموران پلیس لباس‌های خونی شوهر مقتول را در زمین‌های اطراف پیدا کردند که حکایت از آن داشت وی همسرش را به قتل رسانده است.

در ادامه متهم مدعی شد که لحظه حادثه متوجه شده مار بزرگی دورگردن همسرش است و قصد دارد او و فرزندش را بخورد و به همین خاطر با چاقو مار را هدف قرار داده، اما بعد متوجه شده همسرش را به قتل رسانده است. در حالی که اولیای‌دم برای قاتل درخواست قصاص داده‌بودند و پزشکی قانونی هم تشخیص داده‌بود، متهم سالم است قاضی واحدی به درخواست تیم پزشکی بیمارستانی در تهران، متهم را برای بررسی خوابش در اختیار آن تیم قرار داد تا از این طریق صحت سلامت روحی و روانی وی مورد بررسی قرار گیرد. تیم پزشکی بیمارستان پس از بررسی خواب ۲۴ ساعته متهم و نحوه خوابیدن وی اعلام کردند، متهم دچار بیماری اسکیزوفرنی است. بنابراین با اعلام این نظریه متهم دوباره برای بررسی بیشتر و مشخص شدن بیماری روانی او هنگام حادثه در اختیار پزشکی قانونی قرار می‌گیرد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار