کدام جاده‌ها مسدودند؟
کد خبر: 1008401
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004EKX
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۸
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور با اشاره به بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج محدوده پل فردیس، گفت: در حال حاضر دوربین‌های نظارت تصویری ترافیک سنگین در آزادراه ساوه-تهران محدوده آدران نشان می‌دهد.
سرويس جامعه جوان آنلاين:‌ ایمان محرابی‌نیا در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات سامانه‌های ترددشمار برخط و دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب محور‌های مواصلاتی کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

تردد روان در محور‌های تهران-شمال

وی بیان کرد: در حال حاضر تردد در محور‌های هراز، کندوان، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت برگشت روان است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بارش باران در برخی از محور‌های استان‌های اردبیل و گیلان، بیان کرد: در محور‌های شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

ترافیک سنگین در آزادراه‌های قزوین-کرج و ساوه-تهران

محرابی‌نیا با اشاره به بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج محدوده پل فردیس، گفت: دوربین‌های نظارت تصویری ترافیک سنگین در آزادراه ساوه - تهران محدوده آدران نشان می‌دهد.

انسداد پنج جاده به دلیل نداشتن ایمنی

وی اظهار کرد: در حال حاضر محور خرم آباد-پل‌دختر در استان لرستان، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، محور قزوین-همدان در کیلومتر ۱۱۰، محور فرعی شمشک-دیزین و جاده شهداد-نهبندان در استان کرمان، به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است.

بیشترین تردد جاده‌ها بین ساعات ۱۹ تا ۲۰

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار داشت: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها بر اساس رصد ۲۲۷۲ دستگاه ترددشمار فعال در محور‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۱.۴ درصد افزایش دارد در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۴.۷ درصد، بیشترین تردد بین ساعات ۱۹ تا ۲۰ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صبح ثبت شد.

آزادراه کرج-تهران و آزادراه قزوین-کرج پرترددترین جاده کشور

محرابی‌نیا بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته در آزادراه کرج-تهران، آزادراه قزوین-کرج، آزادراه کرج -قزوین، بیشترین تردد ثبت شد.

انسداد شبانه محور هراز

وی اضافه کرد: محور هراز منطقه تونل زیارباغ در استان مازندران از ۸ تیر تا ۹ تیر ۹۹ به مدت ۲ شب از ساعت ۲۱ تا ۵ صبح روز بعد به دلیل اجرای عملیات تعمیر و نگهداری سیستم روشنایی و تهویه تونل در کیلومتر ۹۵، مسدود بوده و تردد از محور‌های جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام می‌شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار