کلینیک خود را به راحتی در خانه مدیریت کنید!
کد خبر: 1004239
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DFP
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۹

امروزه مدیریت سازمان ها و مجموعه ها بدون استفاده از سیستم های کامپیوتری کار سخت و دشواری بوده و زمان زیادی را از کارکنان خواهد کرد. در مراکز درمانی به دلیل شرایط خاص بیماران این مشکل بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. نرم افزار درمانگاه، ابزاری است که برای مدیریت و نظم دهی بیشتر به درمانگاه و کلینیک های درمانی طراحی شده است. در ادامه این مقاله به طور کلی تر به بررسی ویژگی ها و مزیت های استفاده از این نرم افزار پرداخته ایم.

اهمیت استفاده از نرم افزار درمانگاه برای پزشکان

اطلاع از وضعیت جسمی و روحی پیشین بیماران جدید برای پزشکان اهمیت بسیار زیادی دارد و با مطالعه آنها بهتر می توانند روند درمانی آنها را دنبال کنند. از این رو وجود یک نرم افزار درمانگاه مناسب و ایده آل که بتوان پرونده تمام بیماران را در آن ثبت کرد، به یکی از مهمترین ملزومات کلینیک ها، مطب ها و درمانگاه ها تبدیل شده است. ثبت پرونده بیماران در نرم افزارهای مخصوص به جای ثبت فیزیکی آنها در پرونده های کاغذی باعث تا حد بسیار زیادی از بروز خطاهای انسانی در زمان ثبت اطلاعات جلوگیری می کند. علاوه بر این، یک نرم افزار درمانگاه مناسب به راحتی می تواند امور مدیریتی یک درمانگاه مانند؛ وظایف منشی، امور حسابداری و صندوق را نیز برعهده بگیرد. به عبارت دیگر استفاده از نرم افزارهای درمانگاه باعث می شود که نظم مدیریتی مجموعه تا حد قابل توجهی افزایش یابد و بیماران از وضعیت موجود نهایت رضایت را داشته باشند.

کلینیک خود را به راحتی در خانه مدیریت کنید!

نرم افزار پذیرش درمانگاه

یکی از مهمترین بخش ها در کلینیک های درمانی، پذیرش و نوبت دهی به بیماران می باشد. اهمیت این موضوع به قدری است که میزان دقت در زمان دهی به یکی از دغدغه های بسیار مهم مدیران مجتمع ها و کلینیک های پزشکی تبدیل شده است. امروزه نرم افزارهای پذیرش و نوبت دهی متعددی به وجود آمده اند که استفاده از آنها در کلینیک ها باعث می شود که فرایند نوبت دهی به بیماران با نظم و دقت بسیار بیشتری انجام شود. علاوه بر نرم افزارهای موجود، هر کدام از درمانگاه ها و کلینیک ها می توانند بر اساس نیازمندی های خود اقدام به سفارش یک نرم افزار نوبت دهی درمانگاه اختصاصی نمایند تا به این طریق بتوانند بخش قابل توجهی از نیازهای بیماران خود را برطرف کنند. یکی از بهترین نرم افزار هایی که برای مدیریت درمانگاه وجود دارد را می توانید از اینجا دانلود کنید.

نرم افزار رادیولوژی

یکی از مهم ترین نرم افزار هایی که دارای اهمیت بسیار بالایی برای مراکز درمانی می باشد نرم افزار رادیولوژی می باشد. به کمک این نرم افزار می توانید یک مرکز درمانی مخصوص رادیولوژی و تصویر برداری را به سادگی مدیریت کنید و به کمک آن تمامی بیماران را مدیری کنید. از مهم ترین ویژگی های این نرم افزار این است که می توانید برای بیماران خود ویژگی ها و خصوصیات خاص آن ها را مشخص کنید و و حتی تصویر های گرفته شده از آن ها را در آن قرار دهید تا بررسی شوند و علاوه بر آن به عنوان پرونده بیمار ثبت شوند. در نهایت به کمک این نرم افزار می توانید یک مرکز رادیولوژی را به راحتی و با کیفیت بالا مدیریت کنید و تمامی بیماران را به راحتی هر چه تمام تر زیر نطر بگیرید، شرایط آن ها را بررسی کنید و روند درمانی بیماران را مشخص کنید. بسیار حائز اهمیت هست که تمام مراکز رادیولوژی و تصویر برداری از این نرم افزار استفاده کنند و به کمک آن به بیماران رسیدگی کنند. نرم افزار رادیولوژی سلاک طب دارای امکانات زیادی است که به شما کمک می کند تا به بهترین شکل ممکن یک مرکز رادیولوژی و تصویر برداری را مدیریت کنید.

نرم افزار مدیریت درمانگاه

این روزها با گسترش تکنولوژی و به وجود آمدن فناوری های جدید، مدیریت و نظارت بر مجموعه و سازمان های مختلف بدون استفاده از برنامه های کامپیوتری عملا غیر ممکن می باشد. مراکز درمانی نیز مانند هر مجموعه دیگری به مدیریت دقیق و مداوم نیاز دارد. حال وجود یک نرم افزار مدیریتی که بتواند به مدیران در نظارت و ساماندهی تمامی امور مراکز درمانی کمک کند، بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است.

یک نرم افزار مدیریت درمانگاه باید به گونه ای طراحی شود که بتواند مدیریت تمام بخش های موجود در مراکز درمانی، مانند، بخش صندوق، امور مربوط به نوبت دهی، تشکیل پرونده و پذیرش را تحت پوشش قرار دهد تا بیماران بتوانند از خدمات بخش های گوناگون با سرعت و کیفیت بیشتری بهره مند شوند. در نرم افزار های مدیریت درمانگاه باید قابلیت یکپارچه سازی اطلاعات به منظور ارائه یک گزارش کامل و یکجا در خصوص عملکرد بخش های مالی، پرداخت های بیمه ای، انبارداری و نوع اقلام مصرفی را داشته باشد.

نرم افزار مدیریت درمانگاه به مدیران مراکز درمانی در زمینه انبارداری کمک بسیار زیادی می کند و به راحتی می توانند در نرم افزار مدیریت خود، کالاهای ورودی، خروجی، مصرفی و... را نظارت کنند. علاوه بر موارد گفته شده، بیشتر نرم افزارهای مدیریتی یک بخش مجزا برای انجام امور حسابداری دارند که می توانند مانند یک نرم افزار قدرتمند حسابداری تمام امور مربوط به این واحد را با دقت بالایی انجام داده و مراکز درمانی را از استفاده از هرگونه نرم افزار دیگر بی نیاز نماید.

کلینیک پوست ها نمیگیرن

یکی دیگر از مراکز درمانی که مدیریت آن بسیار مهم است و حائز اهمیت می باشد کلینیک های پوست مو و زیبایی می باشد. در این مراکز عمل ها و تکنیک های زیادی انجام می گیرد و هر روز بر شمار مراجعه کنندگان به این مراکز افزوده می شود. به همین دلیل مدیریت این کلینیک ها دارای اهمیت بالایی می باشد و می بایست به بهترین نحو ممکن این مراکز را اداره کرد. کلینیک های پوست مو و زیبایی دارای منشی های با کمالاتی هستند که مدیریت بیماران و مراجعه کنندگان را بر عهده دارند. بیشتر کلینیک ها از نرم افزار های مدیریت بیماران نیز استفاده می کنند تا بتوانند زمان ویزیت بیمار را مشخص کنند و از ان مهم تر ویژگی های بیمار را در قالب پرونده آن ها در نرم افزار بارگذاری کنند. در کل این نرم افزار ها کمک شایانی به مدیریت مراکزی که دارای مراجعه کنندگان زیادی می باشد می کند و به کمک این نرم افزار ها می توان مدیریت یک مجموعه این چنینی را به سادگی انجام داد بدون این که نگران حجم زیاد مراجعه کنندگان بود. نرم افزار های زیادی به این منظور استفاده می شوند و باید بر اساس نیاز خود یکی از آن ها را انتخاب کنید. برای دانلود یکی از بهترین نرم افزار های کلینیک پوست به اینجا بروید.

 

نرم افزار درمانگاه رایگان

برای اینکه پزشکان بتوانند انواع گوناگونی از نرم افزار درمانگاه را امتحان کنند تا بتوانند از بهترین و پرکاربردترین نرم افزار که می تواند تمام نیازهای مرکز درمانی آنها را برطرف کند، بهره مند شوند، نسخه های آزمایشی نرم افزارها معمولا به صورت رایگان عرضه می شوند. نرم افزار درمانگاه رایگان به هیچ عنوان از امکاناتی مانند نسخه خریداری شده برخوردار نیستند اما با همان میزان امکانات خود می توانند در تصمیم گیری پزشکان در مورد خرید آنها موثر واقع شوند.

خرید و سفارش نرم افزار درمانگاه

با توجه به مطالب گفته شده در این مقاله هر کدام از مراکز درمانی برای ارائه خدمات بهتر به بیماران و بالا بردن میزان رضایت آنها باید در اسرع وقت اقدام به خرید و یا سفارش طراحی یک نرم افزار درمانگاه اختصاصی نمایند.

امروزه شرکت ها و مجموعه های زیادی وجود دارند که توانسته اند با استفاده از دانش و تخصص مهندسان خود نرم افزارهای درمانگاه بسیار قدرتمند و حرفه ای طراحی و به بازار عرضه کنند. از این رو رقابت در این حوزه بسیار زیاد بوده و هر کدام از آنها تلاش می کنند که با طراحی نرم افزارهای قوی تر و کارآمدتر، مشتریان بیشتری را به سمت خود جذب نمایند. یکی از بهترین گزینه هایی که ما می توانیم به شما معرفی کنیم، وب سایت می باشد که توانسته است نرم افزارهای درمانگاه بسیار قدرتمندی را با قیمت مقرون به صرفه در اختیار مشتریان قرار دهد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار