سیاست - اخبار کلی
اخبار کلی
عباس حاجی نجاری
اتحادیه اروپا و سه کشور اروپایی از تصمیم ایران برای آغاز گام چهارم واز سرگیری فعالیت‌های غنی سازی در تأسیسات فردو «شدیدا ابراز نگرانی کرده و از تهران خواستند مفاد برجام را رعایت کند یا علیه آن اقدام می‌کنند».
احساس مردم باید این باشد که عدالت اجرا شده است. در این میان اگر برخی از خواص خوشحال نباشند مهم نیست، بلکه مهم آن است که عموم مردم در پرتو رضایت الهی خوشحال باشند و احساس کنند عدالت و مبارزه با فساد اجرا می‌شود.
فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به حضور نیرو‌های سپاه در روستا‌ها و شهر‌های زلزله‌زده آذربایجان شرقی گفت: سپاه تا آخرین لحظه بازسازی روستا‌ها در کنار زلزله‌زدگان می‌ماند.
رئیس سازمان اطلاعات سپاه:
نزدیک شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه سال جاری سبب شده تا نهاد‌های برگزار کننده انتخابات به دنبال ایجاد آمادگی در ساختار‌های زیرمجموعه خود باشند.
در دیدار رئیس و مسئولان سازمان بسیج با علمای قم مطرح شد
سیج یک نعمت بزرگ الهی برای انقلاب اسلامی و مردم ایران است و در طول تاریخ انقلاب همیشه حماسه‌آفرین بوده و در هشت سال دفاع مقدس نقش کلیدی در مقابله با دشمنان داشت.
روحانی در دیدار با برخی اعضای دولت:
رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت و اهمیت اقدام دولت در افزایش نرخ بنزین و کمک به خانوار‌های ضعیف و متوسط کشور از محل درآمد حاصل از آن، اظهار داشت: این کار به نفع مردم و اقشار تحت فشار جامعه بوده و می‌تواند در حل مشکلات آنان مفید و موثر باشد.
آیت الله امامی کاشانی در نماز جمعه تهران:
امام جمعه موقت تهران گفت: مساله بنزین یک تصمیمی است که دولت و مجلس با مشورت فرهیختگان حوزه اقتصاد گرفتند، ولی باید به اجرای این تصمیم توجه داشت تا تبدیل به یک بحران نشود.
سرلشکر سلامی:
فرمانده کل سپاه پاسداران با حضور در مناطق زلزله زده آذربایجان‌شرقی گفت: سپاه و بسیج به عنوان اولین گروه وارد منطقه شده‌ایم و آخر از همه خارج خواهیم شد.
آیت الله جوادی آملی در دیدار رئیس سازمان بسیج:
آیت الله جوادی آملی گفت: همه مردم بسیجی هستند چرا که باید همواره در صحنه باشند و مادامی که مردم در صحنه نباشند، شکست قطعی است.