اخبار کلی
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: امروز نیروی زمینی ارتش با دارا بودن تسلیحات جدید و پیشرفته و با آمادگی رزمی و توان دفاعی بالا در تمامی مأموریت‌ها، رزم را بر دشمن تحمیل می‌کند.
سرپرست ریاست جمهوری، ادامه تلاش و کار جدی را اولویت اصلی برای همه اعضای دولت سیزدهم دانست و گفت: انتخاباتی شدن فضای کشور به هیچ‌وجه نباید باعث اخلال در روند خدمت‌رسانی به مردم شود.
کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری خطاب به مردم نوشت: اگر آزادی‌خواه هستید، یک نامزد قدرتمند را انتخاب کنید. قرار من با شما، تأمین آزادی رسانه‌هاست.
گروهک منافقین باتوجه به خط ابلاغی از سوی رژیم صهیونیستی و آمریکا ذیل کیس "دولت ضعیف" تمام ظرفیت خود را برای اختلاف افکنی و ایجاد دو قطبی کاذب و نفرت پراکنی بکار گرفته‌اند.
حجت‌الاسلام والمسلمین رحیمی تشریح کرد؛
معاون قضائی قوه قضاییه جزییات عفو مقام معظم رهبری به مناسبت اعیاد قربان و غدیر را تشریح کرد.
به‌مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیر خم صورت گرفت؛
رهبر انقلاب اسلامی با عفو یا تخفیف و تبدیل مجازات دو هزار و ششصد و پنجاه و چهار (۲۶۵۴) نفر از محکومان محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و تعزیرات حکومتی موافقت کردند.
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: آزادی حمید نوری علاوه بر ضربه به جنایتکاران آدم کش منافق، ضربه‌ای اساسی به دروغ پردازی‌های برخی دول غربی بود.»
رییس دیوان عالی کشور برای شرکت در همایش روسای دیوان‌های عالی کشورهای عضو گروه بریکس عازم روسیه شد.
سردار پاکپور:
فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: در برخی از کشورهای خارجی، بنگاه‌های پرورش تروریست و خرابکار ایجاد شده و عامل جنایت آفرین پرورش داده می‌شود.برخی از این بنگاه‌ها درکشورهای همجوار نیز، شناسایی شده است.
مسؤول برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در خارج از کشور امروز اعلام کرد ۳۴۴ صندوق اخذ رأی به خارج از کشور ارسال شده است.‌