سیاست - اخبار کلی
اخبار کلی
رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست‌جمهوری:
از مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری فقط یک فیلم کوتاه دیده‌ایم که یک کارمند مرکز گزارشی از موضوعات شکایت مردم را که به مرکز رسیده، به رئیس‌جمهور سیدابراهیم رئیسی ارائه می‌کند و رئیس‌جمهور از او می‌پرسد: «ناهار خوردی؟» این عبارت که به لطف مخالفان دولت با توضیحات کذایی منتشر شد و القا کرد که فردی از مشکلات خود می‌گوید و رئیس‌جمهور به جای بررسی مشکلات او، از ناهارش می‌پرسد، خیلی دست به دست شد و تکیه کلام ناهار خوردی را بین مردم جا انداخت.
تحریم‌های فلج‌کننده اعمال می‌کنیم، پس جامعه ایرانی را دوست داریم!
«دخالت در امور داخلی ایران» ثابت‌ترین عنصر دستگاه دیپلماسی ایالات متحده امریکا در مواجهه با جامعه ایرانی در طول سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی بوده است، به طوری که در هنگامه‌های مختلف، مقامات رسمی این کشور تلاش کرده‌اند در قالب سخنرانی و بیانیه‌های سیاسی ضمن دخالت آشکار در موارد داخلی کشورمان، به تهییج و تحریک مردم علیه نظام و حاکمیت سیاسی بپردازند.
‌ رهبرمعظم انقلاب‌درگذشت استاد فاطمی‌نیا را تسلیت گفتند
آیت‌الله سیدعبدالله فاطمی‌نیا، استاد اخلاق، مورخ اسلامی و از استادان حوزه و دانشگاه بامداد دو‌شنبه به ملکوت اعلی پیوست.
حسین عبداللهی‌فر
بدون تردید ویژگی‌های انحصاری دولت سیزدهم از جمله هویت مردمی، روحیه انقلابی و رویکرد مقاومتی تأثیر بسزایی در اجرای طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها دارد، چراکه می‌توانست مانند برخی دولت‌های پیشین با عوام‌فریبی راه غلط گذشته را طی کند و همچنان به جای اصلاحات بنیادین و ریشه‌ای، با تزریق نقدینگی و افزایش تقاضا هم مشقات این کار بزرگ را به جان نخرد و هم مردم را از خود راضی نگه دارد. این دولت، اما منافع دراز مدت ملت ایران را بر منافع کوتاه مدت‌شان ترجیح داد تا هم نظام اسلامی را به آرمان عدالت‌خواهی و محرومیت‌زدایی نزدیک کند و هم بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را درمان کند.
وزیر دفاع تاجیکستان در دیدار رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح کشورمان گفت: برگزاری رزمایش‌های مشترک و توسعه تجهیزات نظامی از اولویت‌های نیرو‌های مسلح کشور تاجیکستان و جمهوری اسلامی ایران است.
رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی درگذشت آیت الله فاطمی‌نیا را تسلیت گفت.
مشفقانه باید به نوه حضرت امام توصیه کرد مکتب صریح و سدید آن حضرت را که برآمده از اسلام ناب محمدی (ص) است، فدای مطامع جریان انحراف و تحریف آرمان‌های انقلاب اسلامی نکند
دو حکیم و یک حکمت متعالیه
حواستان باشد یک چیزی می‌دانم و می‌گویم امروز از اوجب واجبات، یکپارچگی و تایید حضرت آیت الله خامنه‌ای است. یک عده با امام مخالفت کردند، امام را از دست دادند، هنوز دست بردار نیستند. حالا یادگار آن مرد، این بزرگوار است.
متاسفانه برخی افراد که عمده آنها اصطلاحا در حال «غُرزدن» هستند، حتی حاضر نیستند یک مطلب یک صفحه ای و یا یک ویدئوی ۱۰ دقیقه‌ای پیرامون این طرح و سایر امور مهم کشور بخوانند تا موضوع برای آنها هم تببین و اقناع شوند.
تصویری از حضور سردار حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه بر سر مزار شهید حاج قاسم سلیمانی را ببینید.