سخنگوی پیشین وزارت خارجه:
سخنگوی پیشین وزارت امور خارجه با تأکید بر استیصال امریکا در موضوع پرونده هسته‌ای ایران گفت: متأسفانه اروپایی‌ها نیز با امریکایی‌ها همراهی می‌کنند و در چند سال گذشته با فریبکاری تلاش داشته‌اند بگویند ما قصد داریم برجام را اجرا کنیم، اما امریکا اجازه نمی‌دهد.
در سفر سرلشکر باقری به دمشق
ایران و سوریه نزدیک به هشت سال است که شانه‌به‌شانه در مقابل فشار تروریست‌های محور عبری-غربی-عربی در حال نبرد هستند و در این میان توانسته‌اند به توفیقات فراوانی نیز برسند.
«خط تخریب روابط ایران و چین از رسانه‌های خارج از کشور آغاز شده است» این جمله‌ای از سخنان دیروز محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس‌جمهور در مورد انتقاد‌ها به قرارداد ۲۵ ساله میان ایران و چین است، اما آیا تخریب پیمان راهبردی چین فقط از رسانه‌های معاند شروع شد؟!
محمدجواد اخوان
شرایط ویژه اقتصادی کشور و چالش‌های گسترده‌ای که اقتصاد ملی با آن مواجه است، واقعیتی است که بر حوزه‌های گوناگون سیاسی، اجتماعی و فرهنگی کشور سایه افکنده است.
بیست و سومین نماینده پس از انقلاب اسلامی که با رأی نمایندگان مجلس از ادامه حضور در خانه ملت بازماند، به نام غلامرضا تاجگردون، منتخب مردم گچساران در مجلس یازدهم ثبت شد؛ نماینده‌ای که به اتهام سوءاستفاده، رانت و مفاسد اقتصادی و اداری چنین سرنوشتی را برای خود رقم زد و مجلسی که نشان داد مبارزه با فساد اگرچه راهی سخت، اما ممکن است.
آیت‌الله جنتی:
آیت‌الله جنتی در جلسه امروز شورای نگهبان با اشاره به رشد مبتلایان به ویروس کرونا گفت: معیشت مردم با کرونا آسیب دیده؛ مسؤولان اقدامات جدی‌تر کنند.
همزمان با چهلمین سالگرد شکست کودتای نقاب منتشر شد:
در چهلمین سالگرد کشف و خنثی‌سازی کودتا نقاب، ویژه‌نامه «پشت پرده نقاب» منتشر شد.
رئیس‌جمهور:
حجت الاسلام روحانی، رئیس جمهور گفت: نسبت به مسکن به عنوان رئیس‌جمهور اعتراف می‌کنم که یک عقب ماندگی را در دولت یازدهم داشتیم به دلیل اینکه برخی از طرح‌های مسکن ما اجرایی و عملیاتی نشد
حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای:
معاون اول قوه قضائیه با تأکید بر اینکه ما از کسانی که فساد را گزارش کنند، حمایت می‌کنیم، عنوان کرد: قوه قضائیه سامانه‌ای در بازرسی کل کشور و همچنین در جا‌های مختلف ایجاد کرده تا مردم بتوانند از طریق این سامانه گزارش و مطالب خود را در خصوص فساد و تخلف ارائه داده و خودشان محفوظ بمانند.
با رای نمایندگان؛
نمایندگان مجلس شورای اسلامی اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون منتخب مردم گچساران را رد کردند.
۵