سخنگوی دولت در نشست خبری با خبرنگاران بیان کرد
سخنگوی دولت با بیان اینکه دولت مخالف دوقطبی‌سازی است، گفت: آنچه رئیس‌جمهور در مورد انتخابات بیان کرد چیزی نبود جز فراخواندن مردم برای مشارکت در انتخابات.
رئیس‌جمهور گفت: ضروری است جامعه بین‌المللی با اقدامات خودسرانه رژیم صهیونیستی در تجاوز به سوریه و سایر کشور‌های منطقه که صلح و امنیت جهانی را به مخاطره انداخته، مقابله کند.
حسین قدیانی
نگاه ذوالفقارانه، ولی امر مسلمین جهان به خنجر یمنی‌ها عجب برکتی کرد! حالا انصارالله آنقدر قدرتمند شده که علاوه بر حملات دقیق روز‌های گذشته به پالایشگاه‌های سعودی، آل‌سعود را تهدید به اشغال ریاض می‌کند، اگر دست از تجاوز به خاک یمن برندارد!
هشدار حجت‌الاسلام رئیسی به دولت کانادا
رئیس قوه قضائیه گفت: در صورت عدم رفع توقیف اموال ایران در کانادا، اموال این کشور از طریق نهاد‌های بین‌المللی، توقیف و اقدام مقتضی صورت خواهد گرفت.
سخنگوی وزارت امور خارجه از رفع توقیف نفتکش توقیف شده انگلیسی از سوی ایران طی روز‌های آینده خبر داد.
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران تصریح کرد: توقف جزیی تعهدات ایران در صورت اجرای موثر و کامل برجام توسط اعضای باقیمانده در این توافق، قابل برگشت است.
رییس جمهور کشورمان که برای شرکت در نشست سه جانبه روسای جمهور ایران، ترکیه و روسیه به آنکارا سفر کرده است با رجب طیب اردوغان رییس جمهور ترکیه دیدار کرد.
سخنوی دولت با بیان اینکه دیگر تحت تحریم مذاکره نخواهیم کرد، گفت: هیچ نشانه‌ای از صداقت در آمریکایی‌ها نمی‌بینیم.
سخنگوی وزارت خارجه گفت: در هفته‌ها و روز‌های اخیر شاهد تحرکات گسترده دیپلماتیک در کشور بودیم.
روحانی:
رئیس جمهور کشورمان با بیان اینکه بمباران مردم یمن باید خاتمه پیدا کند، گفت: ادامه جنگ با تروریست‌ها در منطقه ادلب ضرورت دارد.
۵