نگاهی به آنچه در ذهن طرفداران توسعه برون‌زا در ایران می‌گذرد
اگرچه عدالت‌خواهی از اوایل دهه ۸۰ به دلیل برخی تحولات اقتصادی باز هم به عرصه سیاسی کشور بازگشت، اما تحریم‌های سخت اقتصادی که از اوایل دهه ۹۰ شمسی بر کشور تحمیل شد اولویت افکار عمومی را به سمت بهبود رابطه با جهان خارج و حل موانع اقتصادی رابطه با خارج از ایران سوق داد.
وزیر دفاع از تولید محصولاتی برجسته در حوزه‌های هوایی، فضایی، زیستی و شناختی خبر داد.
سیاست‌های آمریکا در منطقه غرب آسیا نتوانست به اهدافش دست یابد
عقلانیت انقلابی و مقاومت فعال جمهوری اسلامی هندسه سیاسی غرب آسیا را دچار دگردیسی جدی کرده است، وضعیتی که محاسبات آمریکا را تغییر داده، آیا بازی جدید آمریکا با حذف بولتون تلاش برای عوض کردن این شرایط است؟
دولت محلی جبل‌الطارق ادعا‌ها مبنی بر خُلف وعده ایران درباره سرنوشت محموله نفتکش آدریان دریا ۱ را به چالش کشید.
واکنش «حسین شریعتمداری» به ماجرای خودسوزی سحر خدایاری
مگر دروغ‌پردازی و تشویش اذهان عمومی و زمینه‌سازی برای آتش تهیه دشمن، آنهم نه یک بار و دوبار و ده بار، بلکه انجام پی‌در‌پی این حرکت سخیف جرم نیست؟!
ظریف خطاب به ترامپ:
وزیر امور خارجه کشورمان در پیام توئیتری با طعنه خطاب به رئیس‌جمهور آمریکا تأکید کرد این کشور با داشتن دوست نزدیکی همچون بنیامین نتانیاهو دیگر نیازی به دشمن ندارد!
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اجرای حکم دادگاه کانادایی مبنی بر فروش ساختمان‌های فرهنگی ایران در کانادا را غیرقانونی و در تقابل آشکار با قوانین بین‌المللی خواند.
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز (شنبه، ۲۳ شهریور) منتشر شد.
آمد و رفت مقامات و حضور آن‌ها در جایگاه‌های مختلف در کاخ سفید، تغییری در ادراک جمهوری اسلامی نسبت به ریشه‌ها و ماهیت اقدامات و سیاست‌های ایالات متحده ایجاد نمی‌کند.
۲