در پی شهادت سروان پاسدار عبدالحسین مجدمی، فرمانده مقاومت بسیج شهر دارخوین شادگان سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان اطلاعیه‌ای صادر کرد.
در پیام به ملت ایران تأکید شد
خانواده سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی در پیامی خطاب به ملت ایران، از اطلاع‌رسانی اخبار خانواده این سردار سرافراز صرفاً از طریق رسانه ملی و روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خبر دادند.
با توجه به پایان مهلت قانونی یک ساله مجمع تشخیص مصلحت نظام برای بررسی مصوبه مجلس شورای اسلامی درباره لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون بین‌المللی مقابله با تأمین مالی تروریسم (CFT)، پرونده بررسی این لایحه به عنوان یکی از لوایح درخواستی گروه ویژه اقدام مالی FATF در مجمع بسته شد.
رسول سنائی‌راد
دفاع از مظلوم و مقابله با ظالم ازجمله ویژگی‌های انسانی و الهی است که ریشه در فطرت داشته و مورد تأیید تمامی انسان‌ها و ملت‌های آزاده می‌باشد.
تناقض روحانی از حرف تا عمل در بیان تبدیل غم بزرگ به تصمیم بزرگ
حسن روحانی: یک عده آدمی که نه اخلاق و نه ایمان دارند و نه با منافع ملی آشنا هستند چنین می‌گویند که پارسال ۱۸ میلیارد دلار گم شده است!... مردم بدانند در این دولت یک ریال یا یک دلار گم نخواهد شد و آن در دوران دیگری بود که میلیارد‌ها دلار گم می‌شد و هنوز هم پیدا نشده است، بنابراین راه را اشتباه نروید... از قوه قضائیه که با فساد‌های میلیونی و میلیارد تومانی برخورد می‌کند می‌خواهم که مبارزه با فساد میلیارد دلاری را هم برای مردم توضیح دهد...
جدال کلامی دولت با شورای نگهبان بر سر رد صلاحیت برخی نمایندگان فعلی و نامزد‌های دیگر تمام نمی‌شود.
لاریجانی در دیدار رؤسای کارگروه‌های بزرگداشت ایام‌الله دهه فجر:
لاریجانی: همه باید در مراسم ۲۲ بهمن شرکت کنند زیرا این موضوع وظیفه هر فرد مسئولیت‌پذیر است و افراد باید دیگران را هم برای حضور در این گرامیداشت تشویق کنند؛ امام راحل حرکتی بدون سلاح را آغاز کرد و مردم با پشتیبانی از ایشان حکومتی سازمان‌یافته را از بین بردند.
واکنش لاریجانی به رفتار اروپایی‌ها در مواجهه با برجام:
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه اروپایی‌ها صحبت از بهره‌گیری از ماده ۳۶ می‌کنند، نشان می‌دهد که چه غرضی دارند البته ایران پاسخ آن‌ها را خواهد داد.
انتقاد رئیس دستگاه قضا از قوانین عمل نشده در حوزه تعاون
رئیس قوه قضائیه در دیدار با رئیس و هیأت رئیسه اتاق تعاون ایران، با انتقاد از قوانین عمل نشده در حوزه تعاون، از ایجاد مراکز داوری در این بخش استقبال کرد.
۴