امام جمعه لواسان:
شهرک «باستی هیلز» لواسان هفته‌هایی است خبرساز شده است؛ شهرکی اشرافی و لاکچری که ورود سایر مردم به آنجا ممنوع بود. ساخت و ساز‌های غیرمجاز در لواسان مدت‌هاست موضوع بحث‌های رسانه‌ای است...
وزیر امور خارجه کشورمان در گفت‌گویی در نیویورک مواضع کشورمان را درباره تازه‌ترین مسائل مطرح راجع به ایران بیان کرد.
واکنش کاربران فضای مجازی به توهین موگرینی به ایران
توهین مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا در توییترش به مردم و تمامیت ارضی ایران، با خشم فعالان فضای مجازی همراه شد.
طی مراسمی در آستان قدس رضوی صورت گرفت
طی مراسمی در حرم نورانی امام رضا (ع) پنج نفر از فرماندهان نیروی هوایی سپاه مفتخر به نشان خادمی آستان امام هشتم شدند.
سخنگوی قوه‌قضائیه از صدور حکم سید هادی رضوی در پرونده بانک سرمایه خبر داد.
رهبر انقلاب در دیدار ائمه‌جمعه سراسر کشور:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح دیروز در دیدار ائمه جمعه سراسر کشور با اشاره به «ضرورت سلوک و رفتار مردمی ائمه جمعه»، نماز جمعه را امری بسیار مهم، «تأمین‌کننده نیاز جامعه به ذکر و اجتماع و همدلی» و «زمینه‌ساز استقرار گفتمان‌های عالی و بصیرت بخش» خواندند و با انتقاد شدید از رفتار طلبکارانه اروپایی‌ها و عمل نکردن آن‌ها به ۱۱ تعهد برجامی‎شان تأکید کردند: روند کاهش اجرای تعهدات ایران قطعاً ادامه خواهد یافت و توفیقات ملت و نظام جمهوری اسلامی در مقابل چشمان حسرت‌زده غربی‌ها روز به روز بیشتر خواهد شد.
جهانگیری:
معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر این که بازگشت ایران به برجام و اجرای تعهدات کار بسیار ساده‌ای است، گفت: اگر اراده کنیم تنها چند ساعت کافی است تا همه تعهداتمان را اجرایی کنیم، اما در شرایط فعلی اروپایی‌ها باید به جای این که با ما جلسه بگذارند و بگویند که به برجام بازگردید، به آمریکایی‌ها بگویند که از تحریم‌های ظالمانه خود علیه ایران دست بردارند.
رئیس سازمان بازرسی کل کشور طی نامه‌ای به رؤسای قوای سه‌گانه و همچنین وزیر کشور، برگزاری انتخابات شورایاری‌ها را تا زمان وضع مبانی قانونی، غیرقانونی دانست.
با رأی نمایندگان مجلس
نمایندگان در جلسه صبح امروز مجلس ۳ عضو حقوقدان شورای نگهبان را انتخاب کردند.
برخی احزاب دولت ساخته، با ارائه لوایح دو قلو در دولت اصلاحات، تا مرز بی‌خاصیت کردن مجلس و قوه قضائیه پیش رفتند. همان زمزمه‌ها مجددا در دولت روحانی از سر گرفته شد. طیف مورد بحث سال ۸۸ در اثر بد محاسبه‌گری و خود فریبی، نقاب اصلاح‌طلبی را کنار زده و با اسلامیت و جمهوریت درگیر شدند.
۳