گفت‌وگوی صمیمانه مقام معظم رهبری با جمعی از جوانان
ستاره جوانی، ستاره بسیار درخشان و خوش‌طالعی است. اگر جوانان این گوهر قیمتی و بی‌نظیر را در وجود خودشان حس کنند، فکر می‌کنم از آن خوب استفاده خواهند کرد.
وزیر دولت اصلاحات:
از حوادث مهمی که دوم اسفند سال گذشته در کشور رقم خورد و به خاطر گسترش ویروس کرونا تحلیل و ارزیابی آن مانند بسیاری دیگر از موضوعات به حاشیه رفت، انتخابات مجلس یازدهم بود؛ انتخاباتی که با حضور و مشارکت همه جناح‌های سیاسی کشور رقم خورد و ملت با رأی معنادار خود، ریل حرکت مجلس و دولت برآمده از اصلاحات را تغییر دادند.
جانشین سازمان بسیج مستضعفین:
بسیج براساس تکالیفی که برعهده دارد، موظف است در کمک به دستگاه‌های نظام اسلامی اقدام کند.
نوام چامسکی تحلیلگر سرشناس امریکایی:
نوام چامسکی، زبان‌شناس و تحلیلگر سیاسی ۹۱ ساله از ایالت آریزونای امریکاست- جایی که او به دلیل ویروس فراگیر کرونا در قرنطینه خانگی به سر می‌برد- او روز شنبه گذشته با شبکه تلویزیون «دموکراسی در جنبش اروپا ۲۰۲۵ (DiEM۲۵)» درباره موضوع کرونا گفتگو کرد و تأکید کرد «لحظات کنونی یکی از مهم‌ترین لحظات تاریخ بشر است»
نمایندگان مجلس از ادعای آمادگی امریکا برای رفع تحریم‌ها می‌گویند
هشت کشور جهان در نامه‌ای به دبیرکل سازمان ملل، شرایط فعلی را زمانی برای چندجانبه‌گرایی و مقابله با اقدامات یکجانبه امریکا دانسته و تصریح کرده‌اند تروریسم اقتصادی امریکا علیه ایران، خلاف منشور ملل متحد و مصوبات متعدد مجمع عمومی این سازمان است.
رئیس سازمان بسیج:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به طرح اعتلای سازمان بسیج دانشجویی گفت: رویکرد‌های جدید بسیج دانشجویی مورد پذیرش است و این نوع سازماندهی‌ها باید مطابق با دو هدف اصلی یعنی کادرسازی و نقش‌آفرینی انجام شود.
یادداشت تحلیلی محسن رضایی
ملت ایران با برخورداری از ظرفیت‌های بزرگ انسانی و زمینه‌های تاریخی، می‌تواند با کمک جوانان غیرتمند ایرانی (که هر کدام خود را یک قاسم سلیمانی می‌دانند) نقش مؤثری در شکل دادن به نظم و جهان جدید در داخل کشور و منطقه و حتی سطح جهانی داشته باشند.
مهدی پورصفا
ماجرای ویروس کرونا و همه گیری آن متأسفانه همچنان کشور را با خود درگیر کرده و صد البته این امیدواری نیز وجود دارد تا با همکاری مردم امکان مهار آن نیز فراهم شود. با این حال کرونا صرف نظر از مشکلاتی که برای سیستم بهداشتی و درمانی کشور ایجاد کرده تبعات خاص سیاسی و اقتصادی خود را نیز دارد.
۱۹۱ نفر از منتخبان مجلس به رهبر انقلاب نامه نوشتند
۱۹۱ نفر از منتخبان مجلس یازدهم درباره شعار سال و موضوع جهش تولید نامه‌ای به مقام معظم رهبری ارسال کردند.
سرمقاله سردبیر
۲۶ سال بوی تند کاغذ روزنامه در مشام ما بود. گره کاغذ داشتیم و در بند ورق زدن بودیم!
۳