قدردانی رهبر انقلاب از نماهنگ «ایران ما»
کد خبر: 995931
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004B5P
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۰
مدیر خانه سرود و موسیقی مرکز آفرینش‌های فرهنگی- هنری بسیج مطرح کرد
مدیر خانه سرود و موسیقی مرکز آفرینش‌های فرهنگی- هنری بسیج می‌گوید: افتخار بزرگی است که مقام معظم رهبری نماهنگ «ایران ما» را از شبکه افق تماشا کرده‌اند و این کار مورد تأیید و تفقد ایشان قرار گرفته است.
سرویس فرهنگ و هنر جوان آنلاین: به گزارش مهر، «ایران ما» عنوان یکی از نماهنگ‌های خانه سرود و نماهنگ مرکز آفرینش‌های فرهنگی- هنری بسیج است که پخش آن از شبکه تلویزیون «افق» در روز‌های اخیر مورد توجه و تفقد ویژه از سوی مقام معظم رهبری قرار گرفت.

هادی خاکی مدیر خانه سرود و موسیقی مرکز آفرینش‌های فرهنگی- هنری بسیج ضمن اشاره به فرآیند تولید این نماهنگ گفت: تولید این نماهنگ سال ۱۳۹۶ در زمانی که مهدی صفارهرندی مدیر خانه سرود و موسیقی مرکز آفرینش‌های فرهنگی- هنری بسیج بود با همراهی امیرحسین رضائیان کارشناس مرکز آغاز شد. آنچه برای این نماهنگ و آثاری اینچنین طراحی شده بود هم مبتنی بر دغدغه حضور قدرتمند هنرمندان انقلابی در جریان تولید سرود و پررنگ‌تر کردن نقش این هنر والا و ارزشمند در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی بود که خوشبختانه در این زمینه هم کار‌های خوبی طراحی و تولید شد که مورد استقبال خوب مخاطبان هم قرار گرفت.

وی ادامه داد: به هر حال در سال ۹۶ که ماجرای قومیت‌ها تبدیل به یکی از مباحث مهم روز شده بود، ما تلاش کردیم تا بر اساس اهدافی، چون وحدت بین اقوام آثاری را تولید کنیم که بتواند با استقبال مخاطب نیز مواجه شود و خوشحالیم که در این راستا نماهنگ «ایران ما» با هزینه‌ای کم تولید شد و موجب ایجاد جریانی مثبت شد که توانست با اقبال مخاطب نیز مواجه شود.

خاکی افزود: ما اعتقاد داریم این مسئولیت اجتماعی ماست که هر وقت می‌توانیم با خلق آثار هنری از جمله سرود، نقش مؤثری را ایفا کنیم و در میدان حضور داشته باشیم و این موضوع قطعاً با همراهی گروه‌های سرود و هنرمندان این عرصه شدنی نبود.

این مدیر موسیقایی بسیج در بخش دیگری از صحبت‌های خود بیان کرد: یکی از ویژگی‌های مهمی که برای نماهنگ «ایران ما» می‌توانیم به آن اشاره کنیم حضور شاعران مختلف با زبان‌های مختلف در تولید سرود بود که فضای بسیار جذابی را با هدف وحدت میان اقوام ایرانی فراهم کرد؛ شرایطی که با همراهی چند گروه سرود مختلف در خوانش کار‌های اینچنین دیده شد. وی با اشاره به خبر منتشر شده درباره تقدیر رهبر انقلاب از این نماهنگ افزود: به هر حال این برای گروه ساخت نماهنگ «ایران ما» افتخار بزرگی است که مقام معظم رهبری نماهنگ را از شبکه افق تماشا کرده‌اند و این کار از نگاه ایشان مورد تأیید و تفقد قرار گرفته است. این موضوع برای ما افتخاری بزرگ است که بتوانیم در آینده نیز کار‌های بهتر از این را تولید کنیم.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار