آغاز ثبت‌نام مرحله دوم طرح ملی مسکن تهران
کد خبر: 994752
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004AmO
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۷
مقام مسئول وزارت راه از آغاز ثبت‌نام مرحله دوم طرح ملی مسکن استان تهران از ۱۰ صبح امروز خبر داد و گفت: ثبت‌نام این دوره بدون محدودیت در ظرفیت انجام می‌شود.
سرویس اقتصادی جوان آنلاین: به گزارش «تسنیم»، رضا نگهبان اظهار کرد: متقاضیان مرحله دوم ثبت‌نام طرح ملی مسکن استان تهران می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۲۱ اسفند تا ساعت ۲۴ پنج‌شنبه ۲۲ اسفند ماه با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی مسکن به آدرس tem. mrud. ir نسبت به ثبت‌نام در این طرح اقدام کنند. وی با بیان اینکه ثبت‌نام این مرحله بدون محدودیت در ظرفیت افزود: به این لحاظ همشهریان استان تهران نگرانی و دلهره‌ای نداشته باشند. پس از اتمام ثبت‌نام و پایان پالایش متقاضیان بر اساس شرایط استفاده از طرح، متقاضیان نهایی به لحاظ شاخص‌هایی همچون تعداد افراد تحت تکفل، سن سرپرست خانوار، مدت زمان ازدواج اولویت‌بندی و انتخاب خواهند شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران تأکید کرد: افرادی که در مرحله اول ثبت‌نام کردند و به عنوان متقاضی اولیه پیامک احراز شرایط دریافت کرده‌اند، چنانچه در بازه زمانی اعلام شده انصراف خود را در سامانه ثبت کرده باشند، می‌توانند در این مرحله ثبت‌نام کنند. نگهبان گفت: متقاضیانی که نسبت به عدم احراز شرایط در مرحله اول ثبت‌نام اعتراض کرده‌اند، چنانچه حائز شرایط تشخیص داده شوند، نیازی به ثبت‌نام مجدد نداشته و در فرآیند قبلی ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن قرار می‌گیرند. به گفته وی، زمان بررسی اعتراضات هنوز از سوی معاونت مسکن وزارت راه و شهرسازی اعلام نشده‌است و بلافاصله پس از اعلام اداره کل راه و شهرسازی استان تهران به این امر اهتمام خواهد ورزید.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار