فرار ۳ مظنون پس از قتل زن میانسال
کد خبر: 994571
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004AjT
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۵
سه مرد افغان به اتهام قتل زنی میانسال در ساختمانی در حال ساخت در شهرک غرب تحت تعقیب مأموران پلیس‌آگاهی تهران قرار گرفتند.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش جوان، ساعت‌۲۳:۵۷ شامگاه یک‌شنبه هجدهم اسفندماه مأموران کلانتری‌۱۳۴ شهرک‌غرب به قاضی مصطفی واحدی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران اطلاع دادند که جسد بی‌جان زن میانسالی را در ساختمان نیمه کاره‌ای حوالی یکی از خیابان‌های شهرک غرب کشف کرده‌اند که با ضربات متعدد جسم سختی به قتل رسیده است. با اعلام این خبر بازپرس ویژه قتل همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی راهی محل حادثه شدند. تیم جنایی در محل حادثه که خانه در حال ساختی بود با جسد زن میانسالی داخل فرغون کنار چاله آسانسور روبه‌رو شدند که آثار ضرب و جرح زیادی روی بدن و سر وی نمایان بود که حکایت از این داشت به شدت مورد ضرب و جرح قرار گرفته‌است. نخستین بررسی‌ها نشان داد نگهبان این ساختمان در حال ساخت مرد افغانی به نام بشیر است که ساعتی قبل همراه دو نفر از دوستانش از این مکان گریخته‌است.

همچنین مشخص شد این حادثه را نگهبان محله به مأموران کلانتری شهرک‌غرب اطلاع داده است. بنابراین مأموران در گام نخست از نگهبان محله تحقیق کردند. وی در شرح حادثه گفت: بیشتر خانه‌های این محله ویلایی است و به همین خاطر اهالی این کوچه مدتی قبل مرا به عنوان نگهبان کوچه استخدام کردند. ساعت‌۹ شب در حال نگهبانی بودم که خودروی پراید مشکی در نزدیکی کوچه توقف کرد و این زن که راننده آن بود از خودرو پیاده شد و به طرف ساختمان نیمه‌کاره رفت. پس از اینکه در زد مرد افغانی به نام بشیر که نگهبان خانه در حال ساخت است در را روی او باز کرد و زن میانسال هم وارد آنجا شد. حدود یک ساعت و ۲۰‌دقیقه از رفتن او به داخل خانه نیمه کاره گذشته بود و من همچنان در حال نگهبانی از کوچه بودم که دیدم بشیر در حالی که ساکی همراه داشت با دو نفر دیگر که آن‌ها را نمی‌شناختم سراسیمه از داخل خانه بیرون آمدند و به سرعت از محل رفتند. وی ادامه داد: پس از دیدن این صحنه به ماجرا مشکوک شدم و به داخل خانه نیمه‌کاره رفتم که با جسد خونین این زن داخل فرغون کنار چاله آسانسور روبه‌رو شدم و بلافاصله موضوع را به اداره پلیس اطلاع دادم.

مأموران پلیس در ادامه تحقیقات میدانی خودروی مقتول را کشف کردند که پس از استعلام پلاک خودرو مشخص شد مقتول زن ۵۷‌ساله‌ای به نام شراره است که در این خانه به قتل رسیده است. همچنین مأموران پلیس دوربین‌های محل حادثه را بررسی کردند که دریافتند حرف‌های نگهبان محله درست است و نگهبان خانه نیمه‌کاره که مرد افغانی است پس از حادثه همراه دو نفر از دوستانش از محل به مکان نامعلومی گریخته است.

بدین ترتیب همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه جسد مقتول به دستور قاضی واحدی به پزشکی قانونی منتقل شد. همچنین بازپرس ویژه قتل به مأموران دستور داد تا از خانواده مقتول تحقیق کنند. کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی تهران در تلاشند هر چه زودتر مظنونان به قتل زن میانسال را دستگیر و راز این حادثه را بر ملا کنند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار