شرایط کسب سهمیه المپیک ۵ ملی پوش کشور/ سهمیه در مشت ایرانی هاست
کد خبر: 994281
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Aen
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳
پنج بوکسور ایرانی با صعود به مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های گزینشی المپیک شانس بالایی برای کسب سهمیه دارند.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: ۵ بوکسور کشورمان که در جدول رقابت‌های کسب سهمیه المپیک باقی ماندند، شرایط خاصی برای کسب سهمیه دارند و باید حداقل یک مبارزه دیگر را با پیروزی پشت سر بگذارند.

وزن ۵۲ کیلوگرم:
امید احمدی صفا که با پیروزی در دیدار با بوکسور عراقی به جمع هشت نفر برتر راه پیدا کرد، در این مرحله با نماینده ازبکستان مبارزه می‌کند و در صورت پیروزی سهمیه المپیک خود را قطعی خواهد کرد.

اما اگر امید در این دیدار شکست بخورد روز پایانی این رقابت‌ها (چهارشنبه) یک مبارزه دیگر برای قرار گرفتن در بین ۶ نفر برتر خواهد داشت و در صورت پیروزی در آن مبارزه، المپیکی خواهد شد. در این وزن ۶ نفر سهمیه المپیک کسب می‌کنند.

وزن ۵۷ کیلوگرم:
دانیال شه‌بخش که با دو پیروزی پیاپی به یک چهارم نهایی راه یافت، در این مرحله بوکسور قزاقستانی را پیش رو دارد و در صورتی پیروزی سهمیه خود را قطعی می‌کند. دانیال در صورت شکست مقابل بوکسور قزاقستانی، روز پایانی مسابقات (چهارشنبه) یک بازی شانس مجدد دارد که در صورت پیروزی در آن دیدار، به سهمیه المپیک دست پیدا خواهد کرد. در این وزن ۶ نفر سهمیه المپیک کسب می‌کنند.

وزن ۶۳ کیلوگرم:
اشکان رضایی هم شرایط مشابهی با دو بوکسور سبک وزن کشورمان دارد و در صورت پیروزی مقابل بوکسور قزاقستانی در یک چهارم‌نهایی، سهمیه خود را قطعی می‌کند. اگر اشکان مبارزه مقابل بوکسور قزاق را واگذار کند، روز چهارشنبه یک مبارزه دیگر برای کسب سهمیه المپیک خواهد داشت. در این وزن هم ۶ سهمیه المپیک کسب خواهد شد.

وزن ۷۵ کیلوگرم:
سید شاهین موسوی که با برتری برابر بوکسور ژاپنی به یک چهارم نهایی رسید، باید مقابل بوکسور چینی قرار بگیرد که در صورت پیروزی در آن دیدار سهمیه المپیک خود را قطعی می‌کند.

شاهین اگر در این مرحله شکست بخورد، باید منتظر بماند تا بوکسور چینی فینالیست شود و در آن صورت روز چهارشنبه یک مبارزه در مرحله شانس مجدد خواهد داشت. در این وزن ۵ سهمیه المپیک توزیع می‌شود.

وزن ۹۱ کیلوگرم:
طوفان شریفی که به مرحله یک چهارم‌نهایی رسیده است تنها در صورت پیروزی مقابل بوکسور ازبکستانی در این مرحله به المپیک می‌رسد و بازی شانس مجدد نخواهد داشت. در این وزن ۴ سهمیه المپیک کسب خواهد شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار