ناکارآمدی مجلس مردم را گلایه‌مند کرد
کد خبر: 993542
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ASs
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۰
منتخب مجلس یازدهم:
سرویس سیاسی جوان آنلاین: پیام انتخاب مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی این بود که مردم دیگر از جناح‌بازی‌ها و خط‌بازی‌ها خسته شده‌اند.
محمدحسن آصفری منتخب مردم اراک در مجلس یازدهم در گفتگو با مهر، در رابطه با ارزیابی خود از پیام انتخاب نمایندگان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از سوی مردم به دولت و مجلس فعلی اظهار داشت: پیام این انتخابات این بود که مردم دیگر از جناح‌بازی‌ها و خط‌بازی‌ها خسته شدند.

این‌هایی که یک بار با عنوان جناح اصلاح‌طلب و یک بار جناح فلان و بهمان کرسی‌های مجلس را به دست می‌گیرند به جای اینکه بخواهند به دنبال حل مشکلات معیشتی مردم، اشتغال و کم‌کردن تورم باشند به دنبال نزاع‌های جناحی هستند در حالی که مردم از این روند خسته شده‌اند.
وی عنوان کرد: پیام این انتخابات این است که ما افرادی را روی کار بیاوریم تا پیگیر مشکلات و مسائل کشور چه در حوزه اشتغال چه در حوزه سرمایه‌گذاری و باز کردن سفره معیشت مردم باشند. ناکارآمدی مجلس دهم، مردم را گلایه‌مند کرد تا در پای صندوق‌های رأی به کسانی رأی دهند که بیشتر دنبال مطالبه‌گری حقوق مردم باشند.

این نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه اولویت مجلس باید معیشت و اشتغال مردم باشد و مسائل و موارد دیگر را در اولویت‌های بعدی خود قرار دهد، تصریح کرد: مجلس باید در خصوص معیشت، مسائل اقتصادی، تورم و گرانی برنامه خوبی را در این دوره از خود نشان دهد و دولت نیز باید به مجلس کمک کند و این دو همراه هم باشند تا در جهت حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم اقدام کنند و حداقل تا پایان دوره مجلس و دولت کارنامه خوبی از خود بروز دهند.
آصفری در پایان گفت: امروز دولت نتوانست به شعار‌هایی که داده بود عمل کند و مجلس دهم متأسفانه یکی از مجالس ناکارآمد بود، با این انتخاب مردم، باید تلاشی مضاعف صورت گیرد تا سطح رضایتمندی مردم نسبت به مجلس و دولت بالا برود، البته مردم همراه انقلاب و نظام هستند، اما نسبت به ناکارآمدی مجلس و دولت گلایه‌مندند و مجلس منتخب باید این مشکل را حل کند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار