لزوم تدوین طرح استقبال از بهار شهرداری فردیس تا پایان بهمن ماه
کد خبر: 990831
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049l9
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲
شهردار فردیس تاکید کرد:
شهردار فردیس بر لزوم تدوین طرح استقبال از بهار شهرداری فردیس تا پایان بهمن ماه تاکید کرد.

محمد خسرو زاده در دومین جلسه شورای برنامه‌ریزی شهرداری فردیس که در دفتر شهردار برگزار شد، ضمن تقدیر از مدیران و معاونین شهرداری فردیس در برگزاری و حضور پرشور مراسم باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار کرد: در جلسات آتی شورای برنامه ریزی سیاست های کلان شهرداری و برنامه های در دست اقدام با همفکری طراحی و اجرا می شود که این مهم در افزایش راندمان کاری واحدهای مختلف تاثیرگذار است‌.

وی در ادامه با تاکید براینکه روسای سازمان ها و مناطق شهرداری فردیس روزهای دوشنبه هر هفته ملاقات عمومی با شهروندان برگزار کنند، ادامه داد: این اقدام در جهت شناسایی مشکلات و رفع نیاز های شهروندی تاثیرگذار خواهد بود.

شهردار فردیس در بخش دیگری با بیان اینکه مراحل اداری استقرار شهردار شب درحال انجام است، گفت: مدیران شهرداری از ابتدای اسفند ماه به صورت نوبه ای به عنوان شهردار شب پس از ساعت اداری تا صبح روز بعد در محل کشیک حاضر و انجام وظیفه می کنند.

وی از تدوین فرم آنالیزی برای وضعیت شب شهر فردیس خبر داد و تصریح کرد: در این فرم وضعیت تخلفات ساختمانی، رفت و روب معابر، تخلیه نخاله های ساختمانی در حاشیه های شهر و … پیش‌بینی شده که شهردار شب گزارشات مربوطه را در آن ارائه کند.

شهردار فردیس در بخش دیگری با اشاره به لزوم تدوین طرح استقبال از بهار، عنوان کرد: این طرح تا پیش از اسفند ماه باید آماده اجرا باشد؛ سیاست‌های کلی طرح استقبال از بهار با محوریت معاون خدمات شهری ارائه و طرح نیز توسط مدیران مناطق اجرا می شود.

وی با تاکید بر لزوم ارائه برنامه‌ ها و پروژه‌های هریک از مدیران شهرداری فردیس برای سال آینده، بیان کرد: شخصا وضعیت خدمات رسانی واحدهای مختلف به شهروندان را بررسی و از روند اجرایی پروژه ها نیز بازدید خواهم کرد.

شهردار فردیس همچنین با تاکید بر لزوم انجام هرچه سریعتر مراحل اداری تامین روشنایی بلوار بیات فردیس، گفت: واحد های مربوطه در این راستا پیگیری های لازم را انجام دهند تا هرچه سریعتر این مطالبه شهروندان تحقق یابد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار