مجلس کارآمد و قوی می‌تواند کشور را از بحران نجات دهد
کد خبر: 990628
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049hs
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۹
عضو کمیسیون قضایی مجلس، گفت: حضور پای صندوق‌های رأی و انتخاب افرادی اصلح و با روحیه جهادی منجر به اصلاح امور و پیگیری مطالبات مردم می‌شود.

سرویس سیاسی جوان آنلاین: ابوالفضل ابوترابی عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به انتخابات دوم اسفند مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: مجلس به عنوان نهاد قانون گذاری اختیارات فراوانی دارد و اگر مجلسی مردمی و انقلابی شکل بگیرد می‌تواند در همه حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و همچنین سیاسی تحول ایجاد کند.

وی با بیان اینکه اگر پارلمانی توامند، قوی، فعال و کارآمد شکل بگیرد می‌تواند با شناخت مسائل جامعه و اولویت بندی، قوانینی را مصوب کند که ناظر بر همان مسائل باشد، افزود: چنین مجلسی باید به گونه‌ای بر اجرای قوانین نظارت کند تا انحراف سوء استفاده و بروز تخلفی امکان پذیر نباشد.

عضو کمیسیون قضایی مجلس با اشاره به بعد نظارتی مجلس، ادامه داد: نظارت دقیق و مؤثر پارلمان بر اجرای قوانین مصوب می‌تواند بسیاری از مسائل و مشکلات اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین سیاسی را در جامعه حل و فصل کند.

ابوترابی با بیان اینکه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ۲ اسفند ممنجر به شکل‌گیری مجلسی قوی خواهد شد، گفت: اگر رأی دهندگان با شناخت کاندیدا‌ها و به دور از فریب‌های تبلیغاتی نمایندگان ارزشی، عدالتخواه، شجاع و متخصص را انتخاب کرده و راهی پارلمان کنند می‌توان مجلسی کارآمد و خدوم شکل داد که پیگیر مطالبات حقیقی و دغدغه‌های معیشتی مردم باشد.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس با بیان اینکه مجلس کارآمد و قوی می‌تواند کشور را از بحران نجات دهد تصریح کرد: حضور پای صندوق‌های رأی و انتخاب افرادی اصلح و با روحیه جهادی منجر به اصلاح امور و پیگیری مطالبات مردم می‌شود.

منبع: تسنيم
برچسب ها: مجلس ، انتخابات
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار