اختصاص ۱۳۳۱۸ صندوق اخذ رأی در استان تهران
کد خبر: 988812
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049Ea
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۴
رئیس ستاد انتخابات استان تهران خبر داد

سرويس سياسی جوان آنلاين: در استان تهران ۶ هزارو ۶۵۹ شعبه اخذ رأی و ۱۳ هزارو ۳۱۸ صندوق اخذ رأی برای دو انتخابات مجلس و میان‌دوره‌ای خبرگان وجود دارد.
به گزارش ایسنا، شکرالله حسن‌بیگی رئیس ستاد انتخابات استان تهران در نشست خبری دیروز خود با اشاره به توزیع اقلام انتخاباتی از جمله تعرفه‌های رأی به تمام حوزه‌های انتخابیه استان تهران اظهار کرد: ۳ هزارو ۸۷۹ نفر در استان تهران ثبت نام کرده بودند که هیئت‌های اجرایی صلاحیت ۳ هزارو ۶۱۱ نفر را تأیید کردند. ردصلاحیت‌ها هم به دلیل نقص مدارک یا پاسخ مراجع چهارگانه بوده است.
وی ادامه داد: در هیئت‌های نظارت، هزارو ۲۹۶ نفر تأیید و ۲ هزارو ۴۹۵ نفر ردصلاحیت شدند یا عدم احراز خوردند. آن‌ها اعتراض کرده بودند که هیئت‌های نظارت فرصت داشتند که تا ۱۲ بهمن پاسخ اعتراض‌ها را بدهند، اما تاکنون این لیست به استانداری اعلام نشده است. رئیس ستاد انتخابات استان تهران با بیان اینکه ۱۸۰هزار نفر در استان تهران با ستاد انتخابات همکاری می‌کنند، افزود: در استان ۶ هزارو ۶۵۹ شعبه اخذ رأی و ۱۳ هزارو ۳۱۸ صندوق اخذ رأی برای دو انتخابات مجلس و میان‌دوره‌ای خبرگان وجود دارد. حسن‌بیگی خاطرنشان کرد: برای انتخابات میان دوره‌ای خبرگان رهبری، ۱۴۴نفر ثبت نام کرده بودند که ۷۰نفر انصراف دادند، ۵۸نفر ردصلاحیت و ۱۶نفر هم تأیید صلاحیت شدند که برای سه کرسی استان رقابت خواهند داشت.
وی اعلام کرد: از ۲۴تا ۳۰بهمن فرصت تبلیغات برای انتخابات مجلس و از ۱۷بهمن تا ۳۰بهمن فرصت تبلیغات انتخابات خبرگان است و روز اول اسفند هرگونه تبلیغات ممنوع است. حسن‌بیگی همچنین تأکید کرد: تبلیغات زودهنگام در فضای مجازی ممنوع است و توسط دستگاه‌های مربوطه رصد می‌شود و با متخلفان حتماً برخورد قانونی خواهد شد. با رئیس پیشگیری از تخلفات انتخاباتی مکاتبه داشته ایم و با دستور وی، پلیس فتا به تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی رسیدگی می‌کند.
وی افزود: در فضای مجازی شاهد تبلیغات زودرس بوده‌ایم و برخی لیست‌ها ارائه شده که افراد ردصلاحیت شده در این لیست‌ها حضور دارند. اگر گروه‌هایی که این لیست‌ها به اسم آن‌ها منتشر می‌شود، این لیست‌ها را قبول ندارند اعلام کنند زیرا انتشار این لیست‌ها در مقطع فعلی تخلف انتخاباتی محسوب می‌شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار