۵ پروژه جهادکشاورزی نهاوند دهه فجر افتتاح می‌شود
کد خبر: 988178
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00494M
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۰
سرویس ایران جوان آنلاین: مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نهاوند از افتتاح پنج پروژه جهادکشاورزی به مناسبت دهه فجر در این شهرستان خبر داد.
علی کمالی‌نژاد مدیر جهادکشاورزی نهاوند با اشاره به افتتاح پنج پروژه جهاد کشاورزی در این شهرستان گفت: پروژه بره پرواری با یک هزار رأس بره واقع در روستای دهموسی از سال ۹۶ آغاز به کار کرده و چهار خانوار و دو روستا از این پروژه بهره می‌برند و برای هشت نفر اشتغالزایی دارد، آورده متقاضی ۱۰ هزار میلیون ریال بوده و ۱۲ هزار میلیون ریال نیز تسهیلات بانکی این پروژه است.
وی افزود: دومین پروژه بره پرواری با ۵۰۰ رأس بره در روستای دو چشمه واقع در حومه شهر است که از سال ۹۷ عملیات اجرایی پروژه آغاز شده و سه خانوار و یک روستا از آن بهره‌مند خواهند شد و برای چهار نفر اشتغالزایی دارد، آورده متقاضی مبلغ ۸ هزار میلیون ریال بوده و تسهیلات بانکی آن ۵ هزار میلیون ریال است.

مدیر جهادکشاورزی شهرستان نهاوند در ادامه به افتتاح گلخانه سبزی و صیفی روستای باروداب اشاره کرد و گفت: سال ۹۶ پروژه آغاز به کار کرده و پنج خانوار و یک روستا از آن بهره می‌برند و برای پنج نفر اشتغالزایی دارد، حجم کار ۵۵۰۰ مترمربع است و ۶ هزار میلیون ریال آورده متقاضی بوده و ۱۰ هزار میلیون ریال هم تسهیلات بانکی آن است.
کمالی‌نژاد به دیگر پروژه‌های قابل افتتاح جهادکشاورزی اشاره کرد و یادآور شد: گلخانه سبزی و صیفی روستای درانه با آغاز به کار در سال۹۷ که سه خانوار و یک روستا از آن بهره می‌برند و برای سه نفر اشتغالزایی دارد و حجم کار ۳۶۰۰ مترمربع است، آورده متقاضی ۲۵۰۰ میلیون ریال بوده و ۳۶۰۰ میلیون ریال نیز تسهیلات گرفته است. مدیر جهادکشاورزی شهرستان نهاوند در پایان خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی گلخانه دهموسی سال ۹۷ آغاز شده که چهار خانوار و یک روستا از آن بهره‌مند می‌شوند و برای چهار نفر اشتغالزایی دارد، حجم کار ۴ هزار مترمربع است و آورده متقاضی ۳ هزار میلیون ریال بوده و تسهیلات بانکی ۳۱۷۰ میلیون ریال است.
برچسب ها: جهادکشاورزی
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار