دادکان: اعضای تیم ملی فوتبال نابینایان عامل مهمی در توسعه ورزش در جامعه هستند
کد خبر: 987560
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0048uO
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰
در دیدار رییس انجمن و سرمربی تیم ملی فوتبال نابینایان با مشاور وزیر
سرمربی تیم ملی فوتبال نابینایان با حضور در وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با دکتر محمد دادکان مشاور وزیر در امور تربیت بدنی و ورزش و حیدری فرزاد حیدری مدیرکل ورزش کارگری و رییس انجمن فوتبال نابینایان دیدار کرد.
سرویس ورزشی جوان آنلاین - رضا فیض آبادی : در این دیدار که احمدرضا شاه حسینی یکی از ملی پوشان فوتبال ۵ نفر نابینان هم حضور داشت ابتدا فرزاد حیدری ریس انجمن فوتبال نابینایان به فضای بیم و امیدی که بین بچه‌های تیم فوتبال نابینایان حاکم شده اشاره کرد و گفت: کسب جواز حضور در پارالمپیک به سختی بدست آمد و بچه‌ها واقعا با تعصب و رشادت توانستند به پارالمپیک صعود کنند، ولی اکنون با میاحثی که مطرح شده موجبات ناامیدی و دلخوری این بچه‌های متعصب را فراهم کرده است.
دکتر دادکان با تقدیر از همت بالای اعضای تیم ملی فوتبال نابینایان گفت: بواقع این بچه‌ها الگو‌های انگیزشی جامعه هستند چرا که ارائه بازی فوتبال با چشم بسته از جمله کار‌های بسیار دشواری است که اکنون این عزیزان بخوبی آن را انجام می‌دهند.
مشاور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: اتفاقا شخص آقای شریعتمداری که همواره از مشوقان و حامیان ورزش کشور بوده و هستند قبل از اعزام تیم نابینایان به مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی پارالمپیک در اردوی تیم در ورزشگاه کارگری شهید معتمدی حضور یافت و از نزدیک با نحوه بازی این تیم آشنا شد. همانجا هم قول هر گونه کمی را به اعضای تیم دادند و گفتند که اگر مجور پارالمپیک را بگیرید ما هم شرایط اشتغال شما را فراهم می‌کنیم که جناب شریعمتداری به وعده خود وفا کرد و اکنون همه ما و ایان منتظرخشش این تیم در پارالمپیک هستیم.
دادکان در مورد موضوع اعزام تیم به پارالمپیک گفت: این تصمیمات باید در کمیته ملی پارالمپیک گرفته شود و با شناختی که بنده ازحاج محمود خسروی وفا دارم مطمئن هستم که وی بهترین تصمیم را خواهند گرفت. فراموش نکنیم که نقش مهمی آقای خسروی وفا در توجه و احیای ورزش جانبازان و معلولین طی ۳ دهه اخیر داشته اند. یقینا دلسوزی و دغدغه وی به عنوان متولی ورزش جانبازان و معلولین و رییس کمیته ملی پارالمپیک بسیار بیشتر از سایرین است و اگر صلاح بر اعزام تیم فوتبال ۵ نفره به پارالمپیک باشد حتما این اتفاق رخ می‌دهد آنهم در حالیکه آقای فلفلی سرمربی این تیم از شانس بالای حضور در نیمه نهایی سخن می‌گویند بنابراین باید منتظر تصمیم نهایی آقای خسروی وفا و هیات اجرایی کمیته پارالمپیک باشیم.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار