جمع آوری ۲۷ تابلوی تبلیغاتی مازاد از سطح شهر کرج
کد خبر: 981395
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0047Ix
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۱
رئیس سازمان سیما،منظر شهرداری کرج خبرداد
رئیس سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت : عزم سازمان سیما، منظر برای جمع آوری و حذف زوائد بصری و هر اِلمانی که موجب آشفتگی بصری در شهر می شود جزم است و علیرغم تمامی مخالفت ها و مقاومت ها این موضوع به صورت مستمر در دستور کار قرار دارد.

پیمان بضاعتی پور ، در خصوص مشکلات و نواقص ۳  پل عابر مکانیزه سطح شهر گفت: پیمانکار سه دستگاه پل عابر پیاده مکانیزه واقع در سه راه نهضت، بلوار جمهوری و بلوار مطهری به تعهدات خود پایبند نبوده و این موضوع مشکلات عدیده ای را برای مدیریت شهری و شهروندان بوجود آورده است.

وی با بیان اینکه عدم پرداخت قبض برق توسط پیمانکار موجب قطعی ۴۸ ساعته این پل ها شده بود افزود: به محض اطلاع از این موضوع که موجبات نارضایتی شهروندان را به دنبال داشت مجموعه مدیریت شهری با پرداخت هزینه برق  مشکل را برطرف نمود و به دنبال فسخ قرارد پیمانکار مربوطه است.

این مسئول با بیان اینکه در حال حاضر به هیچ عنوان تبلیغات هزینه های حفظ و نگهداری پل های عابر پیاده را تامین نمی کند ادامه داد: مجموعه مدیریت شهری خود را در قبال شهروندان مسئول می داند و در جهت ارائه مطلوب به مردم این مجموعه  هزینه حفظ و نگهداری چند پل مکانیزه را به صورت مستقیم خود برعهده گرفته که پل های مقابل شهرداری و گلزار شهدای ۴۰۰ دستگاه از این دست هستند.

رییس سازمان در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی سطح شهر اشاره کرد و بیان داشت: جمع آوری تابلوهای تبلیغاتی سطح شهر پیچیدگی های خاص خود را دارد.

بضاعتی پور با بیان اینکه بعد از گذشت ۶ ماه دیروز ابلاغیه شورای حل اختلاف در خصوص مصوبه شورای اسلامی شهر در مورد جمع آوری تابلوهای تبلیغاتی ابلاغ شده است افزود: عصر دیروز جلسه ای با حضورشهردار و نمایندگان سازمانها و ارگان های مختلف دارنده تابلو در سطح شهر برگزار شد که با تصمیات راهگشا و اختیاراتی که به سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری داده شد این موضوع با سرعت بیشتری پیگیری خواهد شد.

وی با توضیح اینکه جمع آوری تابلوهای تبلیغاتی به دلیل منافع مالی نهادها و ارگان ها همواره با مقاومت های مواجه است یادآور شد: عزم این سازمان برای جمع آوری و حذف زوائد بصری و هر المانی که موجب آشفتگی بصری در شهر می شود جزم است و علیرغم تمامی مخالفت ها و برخی موانع  این موضوع به صورت مستمر در دستور کار این سازمان قرار داشته است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج در پایان با اشاره به اینکه تابلوهای مازاد علاوه بر مخدوش کردن سیمای شهر به دلیل عدم ایمنی برای شهروندان نیز خطرآفرین است گفت: در یک ماه گذشته ۲۷ پایه تابلو از سطح شهر جمع آوری شده است  و تلاش می کنیم با جمع آوری مسمتر و برخورد قانونی آرامش بیشتری را به شهر و شهروندان هدیه دهیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار