فرمانده کل سپاه: یک موی بسیجی از همه موشک‌های ما باارزش‌تر است
کد خبر: 980369
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00472P
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۲
سرویس سیاسی جوان آنلاین:‌ سردار سلامی با بیان اینکه جوانان رویش‌های زیبای انقلاب هستند، گفت: نمی‌شود بسیجی را با موشک حتی مقایسه کرد، یک تار موی بسیجی به اندازه تمام موشک‌هایی است که ما انباشته کردیم، هرچند به اندازه مو‌های زیبای سر شما موشک داریم.

به گزارش جماران، سرلشکر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع بسیجیان ناحیه مقاومت جماران با بیان اینکه ما یک تاریخ فشرده، پر از سختی و در عین حال سرشار از پیروزی را پشت سر گذاشته‌ایم، اظهار داشت: ما در لحظه‌های سخت سیلی‌های محکم به دشمنان زدیم و آن‌ها را خیلی عقب راندیم و طواغیت امروز در دست ما عاجز شده‌اند. فرمانده کل سپاه با بیان اینکه به این نتیجه رسیده‌ایم که بسیج باید بیرق‌دار حل معضلات مردم باشد، گفت: پایگاه‌های بسیج باید تقویت شوند و این امر رهبر ماست.

وی با بیان اینکه دشمنان در عین حال منتظر فرصت‌ها هستند و با همه ابزار‌ها به صحنه آمده‌اند که اقتصاد ما را فلج و مردم ما را از نظام جدا کنند، افزود: آن‌ها می‌خواهند راه جهاد را روی ما ببندند، دست‌های ما را در محیط‌های بیرونی و اتصال ما را با جهان اسلام قطع کنند تا در نهایت ما را تسلیم کنند، اما در تمام این آرزو‌ها شکست خوردند. ما افسردگی و پژمردگی را در چهره و در گفتمان دشمنان می‌بینیم، ما همیشه آن‌ها را رصد می‌کنیم، ما فراز‌های آخر این مبارزه را داریم طی می‌کنیم و خیلی از طناب‌های خیمه این‌ها را قطع کردیم، فقط عمود مرکزی باقی مانده که به آن هم نزدیک شدیم.
فرمانده کل سپاه با اشاره به اغتشاشات اخیر در سطح کشور، عنوان کرد: دشمنان از فرصت یک حادثه در کشور ما می‌خواستند استفاده کنند، ولی آنچنان غافلگیر شدند که به اغما رفتند، یعنی فهمیدند ایران سرزمینی نیست که با هیچ سناریو و سیاستی قابل تکان خوردن باشد؛ این استحکام ظاهر شد و مردم مثل خورشید درخشیدند.

توان شکستن هر قدرتی را داریم
وی با بیان اینکه ما توان شکستن هر قدرتی را داریم، اما دنبال جنگ و آغازگر آن نیستیم، اظهار داشت: ۴۰ سال است دشمنان در حال سقوط هستند و تحقیر شده‌اند، اما در نقطه مقابل ما در حال پیشروی هستیم و کار‌هایی را انجام می‌دهیم که قبلاً نمی‌کردیم.
سرلشکر سلامی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص لزوم تقویت پایگاه‌های بسیج عنوان کرد: پایگاه دیگر یک نقطه نیست، بلکه یک سپاه پاسداران کامل و کوچک است و شاید بزرگ‌تر از یک سپاه باشد، چرا که افراد آن بلند فکر می‌کنند و فتنه و کید دشمن را می‌شناسند.
فرمانده کل سپاه ادامه داد: نمی‌شود سلسله مراتبی به بسیج نگاه کرد، یک بسیجی آرمانش با آرمان رهبر معظم انقلاب یکی است؛ آرزو‌ها سلسله مراتبی نیست، همه ما هدف‌مان یکی است و در سطح هدف و وظیفه و آرمان در یک سطح هستیم.

وی با بیان اینکه جوانان رویش‌های زیبای انقلاب هستند، خاطرنشان کرد: در روزگاری که طوفان سهمگینی از ابتذال شروع به وزیدن گرفته، همه می‌دانند جوانانی که در این طوفان مسیر خدا را انتخاب می‌کنند، چه قیمتی دارند. نمی‌شود بسیجی را با موشک حتی مقایسه کرد، یک تار موی بسیجی به اندازه تمام موشک‌هایی است که ما انباشته کردیم، هرچند به اندازه مو‌های زیبای سر شما موشک داریم. ما به شما تکیه می‌کنیم، ولی به موشک تکیه نمی‌کنیم، هرچند آن‌ها را هم به اندازه کافی داریم و به وقتش هم شلیک می‌کنیم.

بسیج باید بیرق‌دار حل معضلات مردم باشد
فرمانده کل سپاه با تأکید بر اینکه پایگاه‌های بسیج باید تقویت شوند و این امر رهبر ماست، اذعان کرد: پایگاه را باید محل حل همه معضلات کنیم؛ از پایگاه‌ها باید بیرون برویم و به میان مردم برویم، در محله‌ای که پایگاه هست، فقیر، معتاد و بیمار صعب‌العلاجی که به داد آن نرسیده باشیم نباید وجود داشته باشد.
وی در پایان با بیان اینکه به این نتیجه رسیده‌ایم که بسیج باید بیرق دار حل معضلات مردم باشد، گفت: بسیج می‌تواند مردم را در کمک به مردم بسیج کند. بسیج نقطه مرکزی جاذبه الهی است که باید ریشه‌هایش در قلب مردم جای بگیرد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار