شهرکهای صنعتی تجلی گاه امید، رونق و تولید است
کد خبر: 979786
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0046t0
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۲
مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز:
مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز در سال رونق و توليد، شهركهاي صنعتي استان البرز را تجلي گاه اميد، رونق و توليد برشمرد.

محمد امین فرشی با اشاره به پروژه های شاخص عمرانی این مجموعه در سال رونق و تولید اظهار کرد: نخستین مورد پروژه ارتقاء تصفیه خانه شهرک صنعتی اشتهارد با هزینه کرد ۷۰ میلیارد ریالی است.

وی در ادامه با اشاره به پروژه اجرای شبکه توزیع برق شهرک صنعتی کوثر به عنوان دیگر اقدام عمرانی در سال جاری گفت: اعتبار و هزینه کرد این پروژه نیز ۸۰ میلیارد ریال است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز دیگر پروژه عمرانی دنبال شده در سال جاری را اجرای شبکه توزیع برق شهرک صنعتی امید البرز با هزینه کرد ۸۵ میلیارد ریالی برشمرد.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه در سطح شهرک صنعتی نظرآباد در راستای پروژه های عمرانی در سال ۹۸ تاکنون دو پروژه دنبال شده است، گفت: یک مورد از این پروژه ها که اعتباری ۳۰ میلیارد ریالی برای آن منظور شده پروژه تامین آب و اجرای چاه آب شماره ۳ و خط انتقال شهرک صنعتی نظرآباد بوده است.

فرشی در پایان افزود: دیگر پروژه عمرانی شهرک صنعتی نظرآباد در سال جاری اجرای بخش اول مدول دوم تصفیه خانه این شهرک صنعتی با اعتبار و هزینه کرد ده هزار میلیارد ريالي است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار