افشاگری سفیر ایران از ورشکستگی مالی من و تو
کد خبر: 978202
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0046TS
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹
حمید بعیدی نژاد، سفیر ایران در لندن طی یک توئیت، تصویری از تراز مالی شبکه من و تو منتشر کرده است. او نوشته: «تراز مالی شبکه من و تو نشان می‌دهد که از نظر اقتصادی شرکتی کاملاً ورشکسته است.» به نوشته وی از ۹۵ میلیون پوند سرمایه، این شبکه فقط ۳ میلیون پوند درآمد داشته و بقیه ضرر بوده است.
شبکه من و تو تا همین جا هم که آمده، از سر بودجه‌ریزی‌های خاندان پهلوی بوده است؛ خاندانی که در همه دهه‌های گذشته شغلی جز خوردن از پولی که با دزدی از جیب ملت ایران به دست آورد، نداشته است. من و تو گرچه تلاش می‌کند در قواره یک شبکه تلویزیونی سیاسی خود را معرفی کند، اما در واقع پایگاه برنامه‌های سطح پایینی است که حتی برنامه‌سازی سیاسی‌اش هم زرد و مبتذل است. به قول ظریفی در توئیتر: «‏من و تو خیلی شبکه عجیبیه. تصور کنین بیست سی نفر آدم جمع کردن، شبکه با همونا برنامه می‌سازه، با همونا تاک شو می‌ذاره، با همونا تحلیل سیاسی می‌کنه، همونا رقاصن، همونا آشپزن، همونا تهش ازدواج هم می‌کنن با هم!»
عمده فعالیت سیاسی این شبکه هم آرمانشهر سازی از ایران زمان پهلوی و لودگی پیرامون مسئولان پس از انقلاب است که منجر به تولید برنامه‌های ضعیف، سطحی و مبتذل شده است. میزان برگشت سرمایه و درآمد این شبکه هم نشانی بر سطح برنامه‌هاست.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار