«تاج» کجاست آقای وزیر؟!
کد خبر: 976084
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045vI
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۴
«انقلاب اسلامی، یک انقلاب فرهنگی است و حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب یک اصل خدشه‌ناپذیر در ورزش ایران است»؛ این را مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش می‌گوید، آن هم بعد از اینکه افتضاح فوتبال باشگاهی اینقدر بالا گرفته که دیگر کسی نمی‌تواند آن را نبیند و چشم روی تخلفات و مفاسد گسترده آن ببندد.

حالا وزیر ورزش در سکوت قابل تأمل فدراسیون فوتبال و شخص مهدی تاج که معلوم نیست این روز‌ها کجاست، حرف از اهداف فرهنگی انقلاب و حفظ ارزش‌ها و آرمان‌ها می‌زند، گویا که ما تا به حال نمی‌دانستیم برای چه انقلاب کردیم و چگونه باید از آرمان‌ها و ارزش‌های آن دفاع کنیم!

بیان چنین حرف‌هایی فقط یک مسئله را روشن می‌کند و آن اینکه مثل همیشه قرار نیست اتفاق خاصی بیفتد؛ فقط جلسه‌ای برای خالی نبودن عریضه برگزار می‌کنند، بیانیه‌ای می‌دهند و توبیخی شفاهی در مذمت اتفاقات تلخ رخ داده صورت گرفته و تمام.

وزیر ورزش در حالی از حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب می‌گوید که مدت‌هاست گوش به فریاد‌های رسانه‌ها بابت از دست رفتن آن‌ها در ورزشگاه‌ها بسته است و امروز که خطر تا بیخ گوش آقایان پیش آمده یاد ارزش‌ها افتاده‌اند. تعلل و اهمال‌کاری آقایان مدت‌هاست که برای همه روشن است، وقتی از کم‌کاری مسئولان برگزاری فینال جام حذفی مثل آب خوردن گذشتند و آن‌ها هم وقیحانه با لبخند به کارشان ادامه دادند. وقتی چشم روی حوادث تأسف‌بار فصل قبل لیگ در تهران، اصفهان، اهواز و تبریز بستند و دم نزدند و اعتراض و روشنگری‌ها را شلوغ‌بازی و حاشیه‌سازی رسانه‌ای عنوان کردند، می‌شد چنین روز‌هایی را پیش‌بینی کرد.

وزیر ورزش امروز بهتر است به جای سخنرانی و لفظ قلم حرف زدن در خصوص ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب از رئیس فدراسیون فوتبال پاسخ بخواهد. سلطانی‌فر باید تاج و دیگر مسئولان ناکارآمد فدراسیون فوتبال را احضار و با توبیخ آن‌ها را وادار به انجام وظایف‌شان کند، نه اینکه به راحتی با بیان چند جمله پرطمطراق همه چیز را تمام شده بداند و تصور کند وظیفه‌اش را در این خصوص انجام داده است.

اتفاق خاصی رخ نخواهد داد و تا زمانی که هیچ عزمی برای درست شدن وضعیت وجود نداشته باشد، اوضاع اگر بدتر نشود بهتر نخواهد شد. سلطانی‌فر به جای ایراد سخنان زیبا بهتر است از مهدی تاج در خصوص برنامه جلوگیری از ورود لیدر‌های معلوم‌الحال به ورزشگاه‌ها سؤال کند، همان‌ها که فقط بعد از یک هفته برگشتند و امروز همه جا کنار تیم‌ها هستند و حتی برخی کارمند باشگاه شده‌اند و با دست و بالی بازتر هر کاری که دلشان می‌خواهد انجام می‌دهند.

وزیر ورزش بهتر است از مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ سؤال کند که چگونه هنوز نمی‌توانند متخلفان را شناسایی کنند، وقتی به ادعای خودشان بلیت‌فروشی الکترونیکی راه انداخته‌اند و روی همه چیز مسلط هستند که با توجه به حجم عظیم اتفاقات رخ داده یا این ادعا دروغی بیش نیست که فدراسیون فوتبال با آن تمام ورزش کشور را بازی داده یا اینکه عزمی برای درست کردن اوضاع وجود ندارد.

اتفاق خاصی رخ نخواهد داد و این بدیهی‌ترین چیزی است که می‌توان گفت. راستی یک سؤال؛ مهدی تاج این روز‌ها کجاست؟ کل فوتبال کشور را فساد گرفته و آقای رئیس نیست که نیست. رئیس فدراسیون فوتبال این روز‌ها دنبال چه کاری است؟ اگر پیگیر کار تیم ملی است که قرار است در عراق آشوب‌زده به میدان برویم و اگر به دنبال کار بی‌اخلاقی‌های لیگ است که نباشد بهتر است، چون با سرعت وحشتناکی فوتبال در حال سقوط به عمق دره بی‌اخلاقی و فساد است. مهدی تاج این روز‌ها کجاست؟ این را ما به جای مسعود سلطانی‌فر می‌پرسیم و می‌گوییم حتماً در مسافرت‌های خارجی به دنبال یک ستاره تقلبی دیگر برای فدراسیون فاسد پنج ستاره‌اش می‌گردد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار