وکیلی: بازیکنان به لحاظ روحی آماده بازی نیستند
کد خبر: 972797
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00454H
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۱
گفت وگوی "جوان آنلاین "با سرمربی تیم ملی نوجوانان
تیم ملی والیبال ایران در ششمین بازی خود در جام جهانی مقابل آمریکا، مدافع عنوان قهرمانی صف آرایی کرد که با ارائه یک بازی ضعیف و دور از انتظار نتیجه ۳ بر یک شکست خورد..
سرویس ورزشی جوان آنلاین – وحید صابری: محمد وکیلی سرمربی تیم ملی نوجوانان در گفت وگو با " جوان آنلاین" درباره بازی امروز تیم ملی برابر امریکا گفت: بازی سختی بود و همان طور که دیدیم آن‌ها تیم ایران را فقط با سرویس‌های پرشی که زدنند شکست دادند ، اصلی که دردنیای امروز یکی از فاکتور‌های مهم برای یک بازیکن به شمار می‌رود و بازیکنان تیم ما ضعف‌های زیادی در باره دارند.
وی افزود: آنچه دربازی امروز شاهد بودیم اینکه تیم ما به لحاظ روحی خیلی تحت فشار بود و همین اجازه نمی‌داد تا بچه‌ها بازی همیشگی شان را انجام دهند. الیته مشخص بود که بچه‌ها کلا خسته شده اند و توانایی ادامه مسابقات را ندارند و دوست دارند هر چه زودتر به ایران بازگردد برای همین به لحظ روحی هم انگیزه لازم برابر تیم امریکا را نداشتند ضمن اینکه در آن سو امریکا هم روز خوبش را سپری کرد و با سرویس‌های خوبی که زد بچه‌های ما را در انتهای زمین با مشکل زیادی روبرو کرده بود.
وکیلی در ادامه خاطر نشان کرد: ما از ابتدای ورود به مسابقات به تعداد بازیکن کمتری نسبت به سایر تیم‌ها شرکت کردیم و امروز دست مان با توجه به مصدومیت‌هایی که برای سایر ملی پوشان رخ داده خالی است. البته من دلیل اینکه چرا بازیکنان بیشتری را در این جام اعزام نکردیم را نمی‌دانم، اما اگر این کار صورت می‌گرفت و با بازیکنان بیشتری به ژاپن می رفتیم بهتر می‌توانستیم جوانان مان را در این رویداد بزرگ محک بزنیم.
سرمربی تیم ملی نوجوانان در ادامه اظهار داشت:کولاکوویچ باید بچه‌ها را بازی به بازی برای این جام از لحاظ روحی آماده کند موضوعی که مشخص است خوب اتفاق نمی‌افتد هر چند امریکا سطح بازی اش نسبت به ما زیاد شده، اما این نوع باخت در حد و اندازه والیبال ما نبود و کادر فنی باید برای بازی‌های بعد تجدیدنظری داشته باشند چرا که ما ۵ بازی دیگر داریم و هنوز با تیم عای لهستان و ایتالیا و آرژانتین هنوزبازی نکرده ایم. ما در ست دوم بازی خیلی خوبی را ارائه دادیم و پیروز شدیم پیس همه چیز فنی نیست و بچه ها انگیزه و روحیه لازم را نداشتند. شادابی باید به تیم تزریق شود تا بچه‌ها با انگیزه بیشتری وارد زمین شوند. ملی پوشان جوان در بازی با امریکا خیلی به لحاظ روحی تحت فشار بودند و باید این برطرف شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار