اصلاح طلبان اگر شرکت در انتخابات را مشروط نکنند، نامرد سیاسی‌اند!
کد خبر: 969404
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044BY
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۰
یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب:
اصلاح‌طلبان باید بپذیرند اگر شرکت در انتخابات را مشروط نکنند، نزد جامعه مدنی و مردم به عنوان نامردان و پفیوز‌های سیاسی قلمداد خواهند شد.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: عبدالله ناصری، فعال سیاسی اصلاح‌طلب در گفتگو با ایلنا در پاسخ به این سؤال که اصلاح‌طلبان باید با چه رویکردی در انتخابات شرکت کنند؛ انتخابات مشروط یا شرکت بدون شرط و رایزنی برای تأیید صلاحیت‌ها؟ گفت: اصلاح‌طلبان باید بپذیرند اگر شرکت در انتخابات را مشروط نکنند، نزد جامعه مدنی و مردم به عنوان نامردان و پفیوز‌های سیاسی قلمداد خواهند شد. بنابراین شرایط تاریخی اینگونه است که اصلاح‌طلبان نباید تنور انتخابات را برای جریان مقابل گرم کنند بلکه باید شرایط معقول بگذارند.

ناصری افزود: معتقدم اگر یاران اصلی و اصیل اصلاحات بنشینند شرایطی را برای انتخابات تعریف کنند می‌شود امیدوار بود که در سرنوشت مجلس تعیین‌کننده خواهند بود، اما اگر اینگونه نباشد حتماً باید نسبت به پیروزی اصلاح‌طلبان تردید کرد. او ادعا کرده است: این دفعه یک جریان سومی که آقای احمدی‌نژاد آن را مدیریت می‌کند وارد عرصه انتخابات خواهد شد و در مجموع شرایط را برای اصلاح‌طلبان و اصول‌گرایان سنتی سخت خواهد کرد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار