نصیبی: از بخش خصوص حمایت می‌کنیم
کد خبر: 968051
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043pj
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۴
دبیر فدراسیون پرورش اندام در مراسم تجلیل از قهرمان قهرمانان آسیا
طی مراسمی با حضور دبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام از حسن خسروآبادی قهرمان قهرمانان پرورش اندام آسیا در دماوند تجلیل به عمل آمد.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: در این مراسم که با حضور رییس تربیت بدنی دماوند و جمع زیادی از قهرمانان پرورش اندام برگزار شد مهدی نصیبی دبیر فدراسیون پرورش اندام با بیان اینکه توسعه ورزش در هر رشته ایی و هر مکانی باعث افزایش نشاط اجتماعی می‌شود گفت: بدون شک آن‌ها که پله‌های قهرمانی را در می‌نوردند و به عنوان قهرمان و الگوی نوجوانان و جوانان و عامل محرک نشاط جامعه می‌شوند وظیفه بسیار مهم و سنگینی بر دوش دارند و باید به این قهرمانان بها داد تا با توان مضاعف برای جذب جوانان به ورزش با تمام وجود تلاش کنند.
دبیر فدراسیون پرورش اندام که به طور همزمان باشگاه بدنسازی ملل در دماوند را نیز افتتا ح کرد افزود: باید به بخش خصوصی بها داد و از آن‌ها حمایت کرد چرا که دولت توان ایجاد چنین باشگاه‌هایی را ندارد و همانی را هم که دارد واگذار می‌کند تا باری از روی دوش خود بردارد بنابراین افرادی که می‌آیند و در این بخش سرمایه گذاری می‌کنند مورد حمایت ما در بخش بدنسازی هستند و هر کمکی لازم باشد برایشان انجام می‌دهیم.
وی در باره تجویز مواد نیروزا در برخی باشگاه‌ها و نحوه کنترل آن توسط فدراسیون گفت: فدراسیون ابزار اجرایی ندارد، ولی ادارات کل و هیات‌های استانی بازرسینی دارند که نظارتی مستمر بر کار باشگاه‌ها دارند، اما در مجموع این خانواده‌ها و قهرمانان و ورزشکاران هستند که باید مراقب خود باشند.
حسن خسروآبادی قهرمان قهرمانان پرورش اندام آسیا نیز در این مراسم با تقدیر از زحمات مربیان و فدراسیون بدنسازی گفت: من با تلاش و تمرین و ممارست توانستم به قهرمانی آسیا برسم و این را مدیون مربیانم می‌دانم.
وی گفت: متاسفانه برخی از جوانان و نوجوانان امروزی به محض اینکه به باشگاه می‌آیند توقع دارند دو ماهه هیکلی به هم بزنند و بر و بازو بالا بیندازند و برای اینکه زود به نتیجه برسند سراز باشگاه‌های غیر استاندارد در می‌آورند و آن‌ها نیز برای بازار گرمی خود دست به هر کاری می‌زنند.
خسروآبادی گفت: هیچ کاری بدون زحمت بدست نمی‌آید و انسان زمانی از قهرمانی و اندام مناسب خود لذت می‌برد که با سختی و زحمت و تمرین بدست آورده باشد در غیر اینصورت حبابی است که زود می‌ترکد.
وی در پایان گفت: از فدراسیون و اداره ورزش و جوانان دماوند و همه دوستان و مربیان و قهرمانانی که امشب اینجا هستند نهایت تشکر را دارم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار