اعتراف پسران نوجوان به قتل مرد با کلاه
کد خبر: 967558
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043hm
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۰
دو نوجوان موتورسوار که با سرقت کلاه مردی جوان قصد فرار داشتند حادثه‌ای خونین را رقم زدند.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش جوان، ساعت یک بامداد روز دوشنبه چهارم شهریور‌ماه مأموران کلانتری‌۱۵۹ بی‌سیم از مرگ مشکوک مردی ۳۰‌ساله در بیمارستان مهدیه با خبر و در محل حاضر شدند. در بررسی‌ها مشخص شد که مرد جوان با اصابت ضربه چاقو از ناحیه کتف مجروح و پس از انتقال به بیمارستان فوت شده‌است، بنابراین پرونده با موضوع قتل تشکیل شد و بازپرس شعبه دهم دادسرای امورجنایی به همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی در محل حاضر شدند. در اولین گام و از آنجا که اوراق هویتی همراه جسد وجود نداشت، جسد برای تشخیص هویت به پزشکی قانونی منتقل شد و عامل یا عاملان قتل تحت تعقیب قرار گرفتند.

در بررسی‌های میدانی مشخص شد که مقتول در خیابان شوش و در جریان نزاع مجروح و پس از آن با کمک امدادگران به بیمارستان منتقل شده‌است. کارآگاهان پلیس در جریان تحقیقات میدانی موفق شدند اوراق هویتی یکی از سارقان را که در محل جا مانده بود کشف کنند.

متهم پسری‌۱۷‌ساله به نام سیاوش بود که خیلی زود محل زندگی او حوالی خیابان ۱۷‌شهریور شناسایی و بازداشت شد.

سیاوش در اولین بازجویی‌ها به درگیری با مقتول اعتراف کرد، اما گفت که او مرتکب قتل نشده‌است. او توضیح داد: من و امیر سوار بر موتور در حال عبور از خیابان شوش‌شرقی بودیم که مقتول هم با موتورش از کنارمان عبور کرد.
من از امیر که راکب موتور بود، خواستم با سرعت بیشتری حرکت کند تا کلاهش را سرقت کنیم، بنابراین امیر با سرعت حرکت کرد و من کلاه کاسکت مقتول را از سرش برداشتم.

مقتول، اما ما را تعقیب کرد تا اینکه گوشه‌ای از خیابان توقف کردیم. او وقتی پیاده شد و شروع به فحاشی کرد که امیر عصبانی شد و چاقو کشید و ضربه‌ای به کتف او زد که زخمی شد و روی زمین افتاد. آنجا بود که ما ترسیدیم و فرار کردیم.

با اطلاعاتی که سیاوش در اختیار پلیس گذاشت، مأموران راهی خانه امیر در خیابان ری شدند. امیر، اما وقتی از حضور پلیس با خبر شد از محل فرار کرد که مأموران او را تعقیب و پس از شلیک سه‌تیر هوایی او را بازداشت کردند. امیر در بازجویی‌ها ارتکاب قتل را انکار کرد.

او گفت: من راکب موتور بودم و سیاوش ترک‌نشین بود. وقتی توقف کردم سیاوش از موتور پیاده شد و با مقتول درگیر شد. بعد از اینکه درگیری آن‌ها بالا گرفت سیاوش دست به چاقو برد و ضربه‌ای به کتف مقتول زد که به مرگ او منجر شد.

سیاوش وقتی مقابل حرف‌های امیر قرار گرفت به قتل اعتراف کرد و حرف‌های امیر را تأیید کرد. او گفت: مقتول شروع به فحاشی کرد. من هم عصبانی شدم و کنترل خودم را از دست دادم و دست به چاقو بردم که حادثه اتفاق افتاد.
سرهنگ کارآگاه علی گودرزی، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس‌آگاهی تهران بزرگ گفت: تحقیقات از دو متهم در اداره دهم پلیس آگاهی تهران جریان دارد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار