شفاف‌سازی و مبارزه با فساد از مهم‌ترین اولویت‌های ایران خودرو در مدیریت جدید
کد خبر: 967430
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043fi
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۰
شفاف‌سازی و مبارزه با فساد یکی از مهم‌ترین محور‌هایی است که در مدیریت جدید این گروه به آن توجه خاص و ویژه خواهیم داشت.
سرویس اقتصادی جوان آنلاین: مدیرعامل جدید گروه صنعتی ایران خودرو در مراسم معارفه خود گفت: بنا داریم روش‌های نوین تأمین مالی را بکار گیریم، زیرا با روش‌های کنونی تأمین مالی شاید نتوانیم کار را به خوبی پیش ببریم.

فرشاد مقیمی افزود: این وعده را می‌دهم که در آینده‌ای بسیار نزدیک، برنامه عملیاتی و اجرایی برای رسیدن به اهداف و محور‌های برنامه‌ریزی شده را ارائه خواهم کرد البته اولویت اصلی در تصمیم‌گیری را بر مشورت خواهم گذاشت و با همکاری همه، فعالیت‌ها را اجرایی خواهیم کرد.

مقیمی گفت: اولویت نخست در ایران خودرو را باید به ارکان تولید و توجه به رونق تولید قرار دهیم، زیرا اگر در گروه ایران خودرو، رونق تولید را معنا کنیم همه اهداف تحریمی دشمن را در این حوزه خنثی خواهیم کرد، چه بسا که از سال گذشته تا امروز نیز این مجموعه با همکاران موجود رونق را محقق کرده است

مدیرعامل جدید گروه صنعتی ایران خودرو افزود: ما هم بنا داریم سرعت را در رونق تولید بیشتر کنیم در این باره به زودی جلسات هماهنگی را در مجموعه ایران خودرو برگزار و اولویت فعالیت‌ها را برنامه‌ریزی و پیگیری خواهیم کرد.

مقیمی تأکید کرد: احیای شرکت ساپکو با مأموریت‌های جدید که تأمین قطعات در آن همراه با کیفیت بالا و قیمت کم انجام شود، دومین اولویت در مدیریت جدید گروه صنعتی ایران خودرو است. در دوره جدید حتماً به منابع انسانی و ظرفیت‌های داخلی گروه صنعتی ایران خودرو توجه ویژه خواهیم کرد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: توصیه من به مجموعه همکاران در این خودروسازی این است از شایعات بی‌اساسی که می‌تواند موجب تفرقه شود پرهیز کنند، زیرا هموطنان ما نباید بابت تأمین خودرو هیچ نگرانی داشته باشند.

تأکید بر افزایش کیفیت خودرو‌های داخلی
همچنین رئیس هیئت عامل ایدرو در مراسم معارفه مدیرعامل جدید ایران خودرو هم‌افزایی تمام خودروسازان داخلی و تعریف پلت‌فرم مشترک برای بهینه‌سازی کیفیت و تولید خودرو در کشور را خواستار شد. محمدباقر عالی افزود: سازمان توسعه‌ای ایدرو به عنوان هماهنگ‌کننده صنعت خودرو بسترسازی لازم برای هم افزایی توان خودروسازان داخلی و طراحی پلت فرم مشترک را انجام می‌دهد.

عالی همچنین تکمیل حدود ۲۲ هزار خودروی دارای کسری قطعه و تزریق به بازار مصرف ظرف ۱۰ روز گذشته را نشان‌دهنده توانمندی و همت منابع انسانی و سربازان جهاد اقتصادی در سال رونق تولید برشمرد و تأکید کرد: سیاستگذاری در دوره جدید با تمرکز بیشتر در جهت کاهش قیمت تمام شده و افزایش کیفیت محصولات خواهد بود.
رئیس هیئت عامل ایدرو دین اصلی خودروسازان را انجام تعهدات به خریداران و ثبت‌نام‌کنندگان بر شمرد و خواستار برنامه‌ریزی با تکیه بر توان داخل برای رفع مشکلات ناشی از تحریم‌های ظالمانه در تحویل سفارش‌ها شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار