روایت معاون جهاد دانشگاهی از پارک فناوری‌ها و صنایع نرم فرهنگی
کد خبر: 964897
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00430r
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۰
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی ضمن تأکید بر صنایع فرهنگی و اینکه می‌توان در حوزه فرهنگ محصولات درآمدزا تولید کرد، از فعالیت پارک فناوری‌ها و صنایع نرم فرهنگی و توسعه پردیس پارک در زنجان خبر داد.
سرویس فرهنگ و هنر جوان آنلاین: به گزارش «جوان» عیسی علیزاده در نشست خبری سی‌ونهمین سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی با بیان اینکه معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی فعالیت‌های متنوعی انجام می‌دهد و کمتر سازمانی است که در سطح دانشگاه دارای این گستره فعالیت باشد، گفت: در این حوزه سه خبرگزاری و یک مرکز افکارسنجی در حال فعالیت هستند. وی با تأکید بر آنکه رویکرد گفتمانی خدمات اجتماعی، هنری و دینی و انقلابی را در دستور کار داریم، گفت: تمام فعالیت‌هایی که برنامه‌ریزی کرده‌ایم در این حوزه‌ها می‌گنجند، ضمن آنکه با وجود خبرگزاری‌ها و دارا بودن یک مرکز افکارسنجی می‌توانیم پیمایش‌های بزرگی انجام دهیم.
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی ویژگی مهم این معاونت را اتکا به بدنه دانشجویی دانست و افزود: ۲۵۰ تا ۳۰۰هزار دانشجو از فعالیت‌های ما بهره‌مند می‌شوند. علیزاده ضمن تأکید بر صنایع فرهنگی و اینکه می‌توان در حوزه فرهنگ محصولات درآمدزا تولید کرد، گفت: پارک فناوری‌ها و صنایع نرم فرهنگی مشغول فعالیت است در حالی که پردیس پارک در زنجان نیز در حال توسعه است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار