مرد متجاوز اعدام می‌شود
کد خبر: 964083
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042nj
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۴
حکم اعدام‌کارگر شهرداری تهران که حوالی یکی از ایستگاه‌های مترو به دختری نوجوان تعرض کرده‌بود به زودی اجرا می‌شود.
سرویس جامعه جوان آنلاین: به گزارش خبرنگار ما، ۱۵‌مرداد‌سال‌۹۶ دختری ۱۶‌ساله به نام نگار همراه پدرش به اداره پلیس رفت و از پسری به اتهام تجاوز شکایت کرد. او گفت: «روز گذشته حوالی ساعت ۸‌شب، از متروی شهید باقری پیاده شدم. بعد از خروج از ساختمان مترو پسر موتور سواری سد راهم شد. او جلوی دهانم را گرفت و مرا در جوی آبی انداخت و بدون توجه به التماس‌هایم به من تعرض کرد. او بعد از آن تلفن همراهم را سرقت و فرار کرد.»
با طرح این شکایت دختر نوجوان به پزشکی قانونی فرستاده شد و پسر جوان تحت تعقیب قرار گرفت تا اینکه سه‌روز بعد پدر آن دختر با مأموران تماس گرفت و گفت: «بعد از حادثه تصمیم گرفتم کنار پلیس تلاش کنم تا متهم را پیدا کنم. هر روز حوالی همان ایستگاه کمین می‌کردم تا اینکه دیدم حوالی ایستگاه پسر جوان موتور سواری در حال پرسه زدن است. او را تعقیب کردم که دیدم مزاحم زن جوانی شد و سعی داشت آن زن را در جوی آب بیندازد، اما موفق نشد. به تعقیب ادامه دادم تا اینکه وارد ساختمان شهرداری شد. سراغش را گرفتم فهمیدم از کارگران شهرداری است.» بعد از این اطلاعات مأموران به آن محل رفتند و پسر ۱۹‌ساله افغان را بازداشت کردند. او ابتدا جرمش را انکار کرد، اما در مواجهه حضوری با دختر نوجوان به جرمش اعتراف کرد. در حالیکه تحقیقات در این زمینه ادامه داشت، متهم با تأیید نظریه پزشکی قانونی مبنی بر تجاوز به عنف روانه زندان شد و پرونده به شعبه یازدهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.
در حالیکه پرونده در نوبت رسیدگی قرار داشت، دو شاکی دیگر نیز در دادگاه حاضر شدند و گفتند پسر جوان آن‌ها را نیز آزار داده است. یکی از آن‌ها گفت: «حوالی همان ایستگاه مترو، متهم مرا داخل جوی آب انداخت و قصد داشت مرا آزار دهد، اما مقاومت کردم. آنجا بود که پیراهنش را دور گردنم پیچاند و قصد داشت مرا خفه کند که مجبور شدم تسلیم شوم.» شاکی ادامه داد: «قصد داشتم شکایت کنم، اما از ترس آبرویم منصرف شدم تا اینکه خبر دستگیری متهم را از طریق رسانه‌ها شنیدم. آنجا بود که‌تصمیم گرفتم به دادگاه بیایم.» دیگر شاکی نیز این توضیحات را تأیید کرد و گفت متهم بعد از اذیت و آزار پول و گوشی او را سرقت کرده است.
در اولین جلسه محاکمه که به صورت غیرعلنی در همان شعبه به ریاست قاضی متین راسخ تشکیل شد، ابتدا دختر جوان در جایگاه قرار گرفت و در حالیکه به شدت اشک می‌ریخت، گفت: «بعد از حادثه آنقدر روحیه‌ام آسیب دید که تا حالا خانواده‌ام مبلغ زیادی هزینه کردند تا به زندگی عادی برگردم، اما هنوز هم برای بیرون رفتن از خانه ترس دارم. از این حادثه هنوز کسی چیزی نمی‌داند و امروز هم به بهانه رفتن به مطب پزشک از مدرسه مرخصی گرفته‌ام. برای متهم درخواست اشد مجازات دارم.»
در ادامه متهم با قبول جرمش ابراز پشیمانی کرد. با رد این درخواست هیئت قضایی بعد از شور، متهم را به اعدام، ۱۰‌سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق محکوم کرد. این حکم به دیوان عالی کشور فرستاده‌شد و از سوی یکی از شعبات آن تأیید شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار