بیش از ۱۰۰ دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان حمل و نقل کرج افزوده می‌شود
کد خبر: 963838
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042jm
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج:
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج گفت: ۱۶۰ تا ۱۷۰ دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان حمل و نقل عمومی کرج اضافه می‌شود و بخشی از نیاز‌های فعلی ناوگان را برطرف می‌کند.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج با بیان اینکه شورای شهر کرج لایحه فروش ۳۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت برای خرید چند دستگاه اتوبوس نو را به تصویب رسانده است، گفت: مکاتبات فروش اوراق مشارکت با دستگاه‌های ذیربط انجام شده و پیگیر مطالعات توجیهی این طرح هستیم.

مجید استاد کاظمی با اشاره به اینکه بر اساس پیش بینی‌های صورت گرفته این اعتبار در نیمه دوم سال جاری جذب می‌شود، اظهار کرد: با جذب این اعتبار، با توجه به قیمت‌های فعلی بازار امکان خرید ۱۶۰ تا ۱۷۰ دستگاه اتوبوس جدید فراهم می‌شود که این امر می‌تواند بخشی از نیازهای فعلی ناوگان را حل کند.

وی در خصوص مناسب سازی اتوبوس‌های درون شهری برای استفاده معلولان مطرح کرد: اتوبوس‌هایی که قبلا خریداری شده اند از نظر فنی امکان مناسب سازی برای معلولان را ندارند اما اتوبوس‌های جدید از جمله ۳۰ دستگاه اسکانیایی که سال گذشته خریداری شدند، رمپ ویژه معلولان دارند و معلولان می‌توانند به کمک راننده از اتوبوس برای جابجایی در شهر استفاده کنند.

استاد کاظمی با بیان اینکه سرفاصله مطلوب برای سوار شدن به اتوبوس ۱۰ دقیقه است، اذعان کرد: با خرید اتوبوس‌های جدید، زمان انتظار شهروندان در ایستگاه‌های اتوبوس تا حد زیادی کاهش می یابد و انتظار می‌رود این سرفاصله به ۱۵ دقیقه برسد.

وی در پایان گفت : برای رسیدن به سر فاصله مطلوب باید بخش خصوصی نیز همچون سال های گذشته در کنار سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری باشد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار