قتل مرموز زن میانسال میان شمشاد‌ها
کد خبر: 963786
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042iw
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۲
مأموران پلیس جسد خونین زن میانسالی را میان شمشاد‌های خیابانی در شمال پایتخت کشف کردند که به طرز مرموزی با اصابت سنگ به سرش به قتل رسیده بود.
سرویس جامعه جوان آنلاین: به گزارش خبرنگار ما، ساعت ۴‌بامداد روز جمعه چهارم مردادماه بود که کارگر فضای سبز شهرداری هنگام آب دادن شمشاد‌های خیابانی حوالی پاسداران در نزدیکی بزرگراه صیاد شیرازی با جسد خونین زنی میان درختچه‌های شمشاد روبه‌رو شد و موضوع را به مأموران پلیس اطلاع داد.
لحظاتی بعد تیمی از مأموران‌۱۰۲‌پاسداران در محل حادثه حاضر و با جسد زنی حدوداً ۴۵‌ساله‌ای که لباس بیرون به تن داشت روبه‌رو شدند که با اصابت جسم سختی به سرش به قتل رسیده بود.
مردی که موضوع را به مأموران خبر داده‌بود، گفت: من کارگر فضای سبز شهرداری هستم و شمشاد‌های این منطقه را هر شب آبیاری می‌کنم. دقایقی قبل در حال آبیاری شمشاد‌ها بودم که پایم در تاریکی شب به جسمی برخورد کرد. وقتی برگشتم و به آن نگاه کردم، دیدم جسد خونین زنی در آنجا رها شده است و بلافاصله به مأموران پلیس و مسئولم در شهرداری تماس گرفتم و موضوع را اطلاع دادم.
با اعلام این خبر بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی در محل به تحقیق پرداختند. مأموران در نخستین بررسی‌ها هیچ مدرک شناسایی از مقتول کشف نکردند، اما در جست‌وجوی اطراف محل حادثه تکه سنگ خونینی را کشف کردند که مشخص شد قاتل با همان تکه سنگ زن میانسال را در همان محل کشف جسد به قتل رسانده و از محل گریخته است. از سوی دیگر مأموران در کف دست چپ مقتول سه کلمه مجزایی که با خودکار نوشته شده بود مشاهده کردند که احتمالاً نشان از رمزی در قتل زن ناشناس داشت. همچنین تیم پزشکی قانونی در تن‌پیمایی از مقتول با آثار خراشیدگی و دفاعی روی بدن وی روبه‌رو شدند که حکایت از این داشت زن میانسال قبل از قتل با قاتل درگیری و قصد فرار از محل را داشته است. تیم پزشکی در معاینات اولیه اعلام کرد حدود چهارساعت از مرگ زن جوان گذشته است.
همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه، بازپرس ویژه قتل به کارآگاهان دستور داد تا دوربین‌های محل حادثه را برای شناسایی قاتل یا قاتلان و روشن شدن زوایایی پنهان حادثه مورد بررسی قرار دهند. همچنین جسد مقتول برای انجام آزمایش‌های لازم و شناسایی هویت به پزشکی قانونی منتقل شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار