برادران دالتون دستگیر شدند
کد خبر: 963676
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042hA
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰
سه برادر که با همدستی خواهرزاده‌شان باند چهار نفره معروف به برادران دالتون را در جنوب تهران تشکیل داده بودند در دام مأموران گرفتار شدند.
سرویس جامعه جوان آنلاین: به گزارش خبرنگار ما، چهارشنبه هفته گذشته مأموران کلانتری ۱۱۹ مهرآباد جنوبی حین گشت‌زنی به خودروی پژو‌۴۰۵ فاقد پلاک مشکوک شدند که مقابل یک مغازه کله‌پزی پارک بود. مأموران در بررسی‌های بیشتر دریافتند در‌های خودرو باز است و هیچ یک از شهروندان در آن محل نیز صاحب خودرو را نمی‌شناسند. لحظاتی بعد بود که حین بررسی خودرو، چهار مرد جوان از داخل مغازه کله‌پزی بیرون آمدند و با دیدن مأموران گفتند که خودرو متعلق به آنهاست. چهار مرد جوان مورد تحقیق قرار گرفتند که بعد از جواب‌های ضدنقیض یکباره سوار خودرو شدند و بدون توجه به دستورات پلیس در حالیکه سعی داشتند مأموران را زیر بگیرند با سرعت متواری شدند.
با فرار آنها، عملیات تعقیب و گریز آغاز و مشخصات خودرو به دیگر واحد‌های گشتی اعلام شد. دقایقی بعد یکی از گشت‌های پلیس متوجه پارک خودرویی در بوستان المهدی حوالی میدان آزادی شدند که شباهت زیادی با خودروی تحت تعقیب داشت. پس از این مأموران نزدیک خودرو رفتند و از چهار مرد جوان که داخل خودرو بودند تحقیق کردند که دریافتند این چهار مرد همان متهمان فراری هستند که مأموران گشت کلانتری‌۱۱۹ در تعقیب آن‌ها بوده‌اند. مأموران بلافاصله قبل از فرار متهمان در اقدام غالفگیرانه چهار متهم را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.
سرهنگ نورآبادی، رئیس کلانتری ۱۱۹‌مهرآباد جنوبی گفت: «سه نفر از متهمان برادر و دیگری خواهرزاده آن‌ها بود که با تشکیل باندی معروف به برادران دالتون اقدامات تبهکارانه‌ای انجام می‌دادند و مدعی بودند هیچ کس نمی‌تواند با آن‌ها کاری داشته باشند.» وی در آخر گفت: «متهمان بعد از تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی و پس از تعیین قرار وثیقه نیم‌میلیارد تومانی به زندان منتقل شدند.»
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار