حمایت ۳۰میلیون تومانی از رساله‌های دکتری
کد خبر: 963117
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042Y9
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۰
صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، فراخوان حمایت از رساله‌های دکتری را منتشر کرد؛ سقف حمایت از هر رساله دکتری ۳۰میلیون تومان است.
سرویس جامعه جوان آنلاین: رساله‌های دکتری یکی از ظرفیت‌های پژوهشی و تحقیقاتی در کشور هستند که سوق‌دادن آن‌ها به سمت اولویت‌های فناورانه کشور می‌تواند اثربخش باشد. در این راستا صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اقدام به انتشار فراخوان حمایت از رساله‌های دکتری کرده است تا از این ظرفیت بالقوه موجود در کشور به درستی استفاده کنند. ششمین فراخوان حمایت از رساله‌های دکتری توسط صندوق منتشر شد و پژوهشگران از ۳۱ تیرماه تا ۱۵ مهرماه سال جاری فرصت دارند تا طرح‌های پژوهشی خود را در سامانه صندوق ثبت کنند؛ البته در این میان توجه به نکاتی ضروری است. تاریخ دفاع از موضوع رساله دکتری یکی از موارد مهم در آیین‌نامه است و براساس آن تا تاریخ ثبت‌نام در سامانه بیش از یک‌سال نباید گذشته باشد و همچنین از موارد دیگری که متقاضیان ثبت‌نام در فراخوان باید به آن توجه کنند، این است که دوره تحصیل آن‌ها در مقطع دکتری نباید طولانی‌تر از سه سال شده باشد.
سقف حمایت از هر رساله دکتری ۳۰ میلیون تومان است و هر سال دو بار فراخوان این حمایت توسط صندوق منتشر می‌شود. متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند به سایت صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مراجعه کنند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار