دبیر: برای تسویه حساب نیامده‌ام
کد خبر: 962420
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042Mu
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷
علیرضا دبیر پس از انتخاب به عنوان رئیس فدراسیون کشتی گفت: نیامده ام تسویه حساب کنم و حذفی نخواهیم داشت.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: علیرضا دبیر در پایان مجمع انتخاباتی فدراسیون کشتی بیان کرد: از همه اعضای مجمع، دستگاه‌های نظارتی و اصحاب رسانه تشکر می‌کنم. من نه خوشحالم و نه ناراحت. بنی تمیم خودش می‌داند برادر کوچک من است و آنقدر که با من رفیق است با قبلی‌ها رفیق نبوده است و این را آقای مرعشیان می‌تواند بگوید. من دنبال حذف نیستم و نیامده ام تسویه حساب کنم. من با ۱۲ نفری که به نصیر زاده رای دادند هم کار می‌کنم.
رئیس جدید فدراسیون کشتی همچنین گفت: امیدوارم مثمر ثمر باشم و تنها هم نمی‌توانم کار کنم. کار سختی داریم، اما همه باید کمک کنند. من مطبوعاتی نیستم، چون می‌گویند "شهرت، ام الفساد است" و حتماً سخنگو خواهم گذاشت.
او ادامه داد: منی وجود ندارد و همه با هم هستیم. باز هم می‌گویم ما حذفی نداریم. من باید از آقای نصیرزاده هم تشکر کنم. او خیلی انرژی دارد. تمام استان‌ها را چند بار رفته است.

دبیر همچنین در جمع خبرنگاران گفت: دوست دارم همه دوستان به کشتی نگاهی حمایتی دشته باشند تا کشتی به جایگاه خود در اواخر دهه هفتاد و اوایل دهه هشتاد برگردد. امیدوارم دوستان کمک کنند. من تنهایی نمی‌توانم کاری کنم. بنده به عنوان نفر آخر که قرار است تصمیم سازی دوستان را نهایی کند حضور دارم. خواهش بنده این است که همه دوستان از کشتی حمایت کنند، چه دوستانی که بودند و چه دوستانی که اضافه خواهند شد، ان‌شاءالله خدا کمک کند تا این اتفاق رخ دهد.

رئیس جدید فدراسیون کشتی گفت: در مورد آقای امیر خادم و عباس آقای جدیدی باید بگویم که آن‌ها بزرگان ما هستند و همه دوستشان داریم. امیدوارم هر دو بزرگوار کمک کنند. آقای خادم رئیس و مربی بنده بوده و آقای جدیدی هم کاپیتان تیم ما بوده است. در مورد اعضای مجمع هم باید بگویم که به بنده لطف کردند و از این به بعد هم باید کار‌های تیمی صورت بگیرد، چون کار سختی داریم. با آسیب شناسی‌هایی که انجام داده‌ایم مشکل و کار زیاد است.

او درباره تغییرات در بدنه فدراسیون نیز اظهار کرد: در مورد تغییرات در فدراسیون هنوز تصمیم گیری نکرده‌ام. در مورد کادرفنی هم فعلاً نباید کاری کرد و به فعالیت خود ادامه می‌دهند. می‌دانم که تغییر در این زمان تا چه حد آسیب زننده است و همه این نفرات شناخته شده هستند. فعلاً تصمیم نگرفته‌ام که این نفرات تا المپیک خواهند ماند یا نه و باید با برگزاری شورای فنی تصمیم نهایی را بگیریم. همانطور که گفتم همه این نفرات کسانی هستند که همدیگر را می‌شناسیم و امیدوارم تصمیمی بگیریم که تیم دچار مشکل نشود.

دبیر در مورد تاخیر در تایید صلاحیتش نیز گفت: معتقدم که خدا هر کسی را به گونه‌ای آزمایش می‌کند، من هم همیشه با آبروی خودم آزمایش شده‌ام و امیدوارم سربلند بیرون بیایم. با تاخیر تایید صلاحیت شدم که واقعاً وقت بنده را گرفت و نگذاشت با برخی از دوستان که به دوستان دیگر رای دادند ارتباط بگیرم، البته مشکلی ندارد. من معتقدم اگر خدا نخواهد برگی از درخت نمی‌افتد.

او در مورد اولین اقدام خود بعد از انتخاب به عنوان رئیس فدراسیون کشتی ایران گفت: اولین کاری که می‌کنم فردا صبح عازم کربلا خواهم شد و همه شما را دعا خواهم کرد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار