رونمایی از اسباب‌بازی‌های ایرانی در کانون
کد خبر: 961553
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00428v
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۸
اسباب‌بازی‌های «ذره‌بین»، «معمای جورچین» و «دست به دست» در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رونمایی شد.
سرویس فرهنگ و هنر جوان آنلاین: حسین ربانی‌غریبی معاون تولید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در مراسم رونمایی از سه اسباب‌بازی ایرانی، گفت: مهم‌ترین ویژگی این مراسم این است که اولین همکاری جدی با بخش خصوصی را جشن می‌گیریم. در‌های کانون به روی بخش خصوصی باز شده است. در حوزه تولید کانون سیاست اصلی‌مان یک جمله است مبنی بر «کم کردن تصدی‌گری کانون و فعالیت پررنگ بخش خصوصی».
وی تأکید کرد: هدف ما این است که تصدی امور را به بخش خصوصی بسپاریم و سرمایه‌های کانون را در حوزه زیرساخت به کار ببندیم. تولیدکنندگان اسباب‌بازی اگر بر این باورند که کانون ظرفیتی دارد از آن استفاده کنید و ما کلاً در خدمت تولیدکنندگان اسباب‌بازی‌های ایرانی هستیم.
ربانی در ادامه یادآور شد: اینکه سقف تولید کانون بالا برود مهم نیست بلکه موقعی مهم است که از سوی بخش خصوصی فعال انجام شود. کشور ما به حجم زیادی از شغل نیاز دارد و ما باید زیرساخت‌های لازم برای فعال شدن بخش خصوصی را در عرصه تولید فراهم کنیم. معاون تولید کانون در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: در حوزه اسباب‌بازی بخش «قصه خوب» نادیده گرفته شده است. ربانی ادامه داد: در هیچ کدام از این اتفاق‌ها کانون به دنبال منافع مالی نیست و قرار است بتوانیم حجم طراحی ایده و تولید را در حوزه اسباب‌بازی و بخش‌های دیگر کودک و نوجوان افزایش دهیم.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار