روز قدس تبدیل به یک جریان شده است
کد خبر: 957095
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0040z1
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷
آیت‌الله صدیقی:
امام‌جمعه موقت تهران گفت: طرح معامله قرن یا هر اقدام دیگری که تأمین کننده خواسته مشروع فلسطینی‌ها بویژه بازگشت آوارگان و انتخابات آزاد برای تعیین سرنوشت خود نباشد، هرگز قادر نخواهد بود این مسئله جهانی را حل کند.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: آیت‌الله کاظم صدیقی، در خطبه‌های امروز (۱۰خرداد) نمازجمعه تهران با بیان اینکه روز قدس برای ما روز اسلام است و این عنوان را امام راحل معین فرمودند، اظهار داشت: روز قدس طی چهل سال گذشته به آوردگاه اعلام برائت از رژیم غاصب صهیونیستی و اعلام موضع امت اسلامی ضد اشغالگری تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه روز قدس یک روز نیست؛ بلکه یک جریان و یک جبهه است، تصریح کرد: روز قدس را عامل فراموش ناپذیری مسئله فلسطین و بازخوانی پرونده سیاه اسرائیل و حامیان کودک‌کش آن قرار داده‌اند.

صدیقی با بیان اینکه مقاومت و انتفاضه فلسطین، امروز در جای جای سرزمین‌های اشغالی ریشه دوانیده گفت: این مقاومت، موجب هراس صهیونیست‌ها و مثلث شوم آمریکا- امارات - عربستان به عنوان حامیان آن‌ها شده است.

وی ادامه داد: به فضل الهی امروز عمق آگاهی نسبت به مسئله فلسطین، از منطقه فراتر رفته و به یک زمینه جهانی برای تحقق مطالبات فلسطینی‌ها تبدیل شده است.

خطیب موقت نماز جمعه تهران طرح معامله قرن را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: این طرح یا هر اقدام دیگری که تأمین کننده خواسته مشروع فلسطینی‌ها بویژه بازگشت آوارگان و انتخابات آزاد برای تعیین سرنوشت خود نباشد، هرگز قادر نخواهد بود این مسئله جهانی را حل کند.
منبع: فارس
برچسب ها: نمازجمعه
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار