اختصاص ۴۹ هزار تن سیمان رایگان برای بازسازی مناطق سیل‌زده
کد خبر: 955167
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0040Tv
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۴
از طرف بنیاد مستضعفان صورت گرفت
سرویس ایران جوان آنلاین: بنیاد مستضعفان در نوسازی و بازسازی مناطق سیل‌زده مشارکت دارد و تاکنون ۴۹ هزار تن سیمان رایگان برای ساخت و تعمیر واحد‌های مسکونی در این مناطق اختصاص داده است.
دبیر ستاد کمک‌های بنیاد مستضعفان در سوانح طبیعی با بیان اینکه این بنیاد ۴۹ هزار تن سیمان رایگان برای نوسازی و بازسازی به مناطق سیل‌زده اختصاص داده گفت: بنیادمستضعفان از نخستین روز‌های وقوع سیل در کنار مردم استان‌های مختلف حضور داشت و اکنون نیز برای بازسازی و نوسازی این مناطق کمک حال آنان خواهد بود.
علی امیدی افزود: در مرحله نخست مقابله با بحران سیل که مردم به اقلام و کمک‌های اولیه و ضروری نیاز داشتند، بنیاد مستضعفان پای کار آمد و اقدام به تأمین بخشی از نیاز‌های ضروری مردم در این مناطق کرد. دبیر ستاد کمک‌های مردمی بنیاد مستضعفان در سوانح طبیعی یادآور شد: از ابتدای وقوع سیل تاکنون ۲ هزار تخته پتو و ۳ هزار تخته فرش و گلیم به مناطق سیل‌زده استان گلستان ارسال شد. همچنین در همان روز‌های نخست حادثه که شهر‌ها و روستا‌های این استان دچار آب‌گرفتگی شد نیز ۵ هزار جفت چکمه به استان فرستاده شده بود.

وی ادامه داد: در این مدت ۳ هزار تن انواع مواد غذایی، ۱۱ هزار قالب پنیر، یک‌هزار کیلوگرم برنج و ۵۰۰ کیلوگرم مرغ، ۱۵۰ هزار بطری آب معدنی و اقلام دیگری مانند کفش و پوشاک، لوازم‌التحریر و ... برای استان گلستان ارسال شده است. امیدی با اشاره به مشارکت بنیاد مستضعفان در ساخت و تعمیر واحد‌های مسکونی خسارت‌دیده در مناطق سیل‌زده گفت: بنیاد مستضعفان برای بازسازی و نوسازی این مناطق سیمان رایگان تهیه کرده و در اختیار بنیاد مسکن استان‌های مختلف قرار داده است. وی با اشاره به اختصاص ۷ هزار تن سیمان رایگان برای ساخت و تعمیر واحد‌های مسکونی خسارت‌دیده در استان گلستان افزود: تاکنون ۴۹ هزار تن سیمان رایگان تهیه و برای بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده در استان‌های مختلف ازجمله گلستان، مازندران، ایلام، لرستان، خوزستان و ... ارسال شده است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار