ذوب آهن در یک قدمی صعود قرار گرفت
کد خبر: 952437
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003zlt
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰
ذوب آهن ۲ - الوصل ۰
شاگردان علیرضا منصوریان توانستند برتری خود بر حریف را خیلی زود نشان دهند و در همان بیست دقیقه ابتدای بازی دو بار دروازه حریف را باز کنند.
جوان آنلاین: ذوبی‌ها که به خوبی می‌دانند دیدار امروز این تیم برابر الوصل می‌تواند موجبات صعود به مرحله بعدی بازی‌ها را شود و به همین دلیل با تاکتیکی هجومی برابر حریف خود به میدان رفتند. 
 
ذوب آهن ایران:

رشید مظاهری، محمدنژاد مهدی، هادی محمدی، میلاد فخرالدینی، حمید ملکی، حمید بوحمدان، قاسم حدادی فر، محمدرضا حسینی (۸۸ ماریون سیلوا)، علیرضا چراغعلی (۸۰ مهران درخشان مهر)، ارسلان مطهری و کریستین اوساگوانا
 
سرمربی: علیرضا منصوریان

الوصل امارات:

حمید عبداله، فارس خلیل (۲۴ حمد البلوشی)، وحید اسماعیل، عبداله جاسم، سالم العزیزی، هذاع سالم، علی سالمین، رونالدو مندز، کایو، علی صالح (۵۳ خلیل خمیس) و حسن طاهر

سرمربی: ریج کمپ

کارت زرد:

کریستین اوساگوانا (۱۱)، حمید بوحمدان (۹)، ارسلان مطهری (۳۸) از ذوب آهن ایران

شرح گل ها:

ذوب آهن ایران ۱ الوصل امارات ۰ (دقیقه ۲، علیرضا چراغعلی): ذوبی‌ها خیلی زود توانستند برتری خود را بر حریف دیکته کنند و با باز کردن دروازه این تیم صعود خود را در دقیقه دوم عملی کنند. حمله سریع بازیکنان ذوب آهن با پاس در عرض هوشمندانه مطهری و ضربه دیدنی چراغعلی که بدون تعلل ضربه سنگین خود را وارد دروازه حریف کرد، اولین گل را برای ذوبی‌ها به دنبال داشت.

ذوب آهن ۲ الوصل امارات (دقیقه ۱۵، ارسلان مطهری): باز هم در همان دقایق ابتدایی سبزپوشان توانستند به دروازه حریف خود برسند. ارسال دیدنی ملکی در این دقیقه در محوطه شش قدم به ارسلان مطهری رسید و مهاجم ذوبی‌ها پس از پرواز فوق العاده خود روی سر مدافعان الوصل با ضربه سری دیدنی دروازه حریف را برای دومین بار باز کند.

دقایق حساس:

دقیقه ۷ – ذوبی‌ها پس از باز کردن دروازه حریف باز هم دست از حملات خود بر نداشتند و در این دقیقه مطهری ضربه محکم خود را روانه دروازه الوصل کرد، اما این توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۱۹ – حرکت حسینی درون محوطه الوصلی‌ها چیزی نمانده بود تا فرصت خوبی برای ذوبی‌ها به وجود بیاورد، اما این توپ نیز از سوی مدافعان حریف دور شد.

دقیقه ۲۲ – باز هم میزبان به دنبال باز کردن دروازه حریف بود، اما این بار هم مطهری نتوانست از موقعیت خوب خود استفاده کند.

دقیقه ۲۳ – ارسال دیدنی حدادی فر در موقعیت خوبی به حسینی رسید، اما مدافعان اماراتی مانع از باز شدن دروازه الوصل شدند.

دقیقه ۳۲ – ارسال زیبای حسینی در موقعیت فوق العاده‌ای روی سر آساگوانا آمد و او نیز ضربه سر را به سوی دروازه حریف زد، اما واکنش دیدنی عبداله، گلر الوصل توپ را از روی خط دروازه مانع از باز شدن دروازه حریف اماراتی شد.

دقیقه ۴۵ – ارسال دیدنی حدادی فر باز هم در موقعیت خوبی به اوساگوانا رسید، ولی باز هم این دروازه بان حریف بود که توانست از پس موقعیت خوب حریف بربیاید.

دقیقه ۶۷ – عبداله، دروازه بان تیم الوصل در این دقیقه از بازی موفق شد با دبل سیو استثنایی دو فرصت فوق العاده را از روی خط دروازه دفع کرد.
 
منبع: ورزش۳
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار