تفاهم نامه فی مابین کمیته امداد امام خمینی (ره) و بیمه سلامت استان مرکزی منعقد شد
کد خبر: 951935
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003zdn
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۷
به منظورتحت پوشش قرار دادن مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)
مراسم انعقاد  تفاهم نامه کمیته امداد و بیمه سلامت به منظورتحت پوشش قرار دادن مددجویان کمیته امداد کشور که به صورت ویدئو کنفرانس با حضور مدیر عامل بیمه سلامت کشور و مدیر کل کمیته امداد کشور و مدیران کل در استان‌ها برگزار شد.

مراسم انعقاد  تفاهم نامه کمیته امداد و بیمه سلامت به منظورتحت پوشش قرار دادن مددجویان کمیته امداد کشور که به صورت ویدئو کنفرانس با حضور مدیر عامل بیمه سلامت کشور و مدیر کل کمیته امداد کشور و مدیران کل در استان ها برگزار شد.
محمدرضا جیریایی مدیر کل بیمه سلامت استان مرکزی در این مراسم گفت:حدود 85 درصد از جمعیت استان مرکزی به صورت رایگان تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفته اند و از یارانه سلامت استفاده می کنند بر اساس قانون این جمعیت بیمه شده می بایست خدمات خود را از مراکز بهداشتی درمانی دولتی و با رعایت سیستم نظام ارجاع دریافت کنند.

وی اضافه کرد: با توجه به تعاملی که در استان با کمیته حضرت امام خمینی (ره) داریم از پایان سال گذشته جلسات هماهنگی و برنامه ریزی شروع شد و برنامه ریزی ها لازم در خصوص انتقال این جمعیت بیمه شده به اداره کل بیمه سلامت انجام شده و اطلاعات جمعیت بیماران خاص این حوزه بارگزاری و اقدامات شروع و صدور دفترچه انجام شده است.

مدیر کل بیمه سلامت استان مرکزی ادامه داد: بر اساس مصوبه تفاهم نامه مدیر عامل سازمان بیمه سلامت و مدیر عامل کمیته امداد حضرت امام هیچ ریالی از بیمه شدگان کمیته امدادبابت صدور، تمدید و یا تعویض دفترچه از مددجویان کمیته امداد دریافت نخواهد شد.

در ادامه مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به اینکه در شهرهای زیر 20 هزار نفر بحث درمان پایه مددجویان با بیمه سلامت بود، افزود: ما در کمیته امداد بیمه پایه مددجویان شهری و شهرهای بالای 20 هزار نفر را داشتیم .

وی خاطر نشان کرد: تا زمان صدور دفترچه ها کارت های کمیته امداد دارای اعتبار است و مراکز درمانی قراردادشان دایر است و طبق روال گذشته نیز هیچ وقفه ای در کار مددجویان در حوزه بیمه و درمانشان ایجاد نخواهد شد و در این مدت انتقال با هماهنگی های انجام شده با کمترین حاشیه و مشکل کار انجام شود.

موسی نژاد اضافه کرد: امید است با این تفاهم نامه هم سطح رضایتمندی مخاطبین ما در کمیته امداد افزایش یافته و هم یک کار تخصصی تری در سطح استان انجام شود و هم در راستای همگانی کردن بیمه در سطح کشور نیز بتوانیم گامی موثری برداریم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار