افزایش خدمات تأمین اجتماعی در البرز
کد خبر: 951313
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003zTl
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶
مدیرکل تامین اجتماعی البرز خبرداد
مدیرکل تامین اجتماعی البرز از افزایش خدمات تأمین اجتماعی در استان البرز خبر داد و گفت: شعب تامین اجتماعی در البرز به عنوان استان پایلوت «طرح اجرای سامانه متمرکز» را با ارائه ۶۵ موردخدمات غیر حضوری آغاز کردند.

مرتضی سلامی افزود: به منظور اجرای این طرح با هدف تحول در ارائه خدمات غیر حضوری و بهره مندی از فناوری اطلاعات فرآیندهای اداری ارائه خدمات اداری به صورت غیرحضوری فراهم شد.

 وی ادامه داد: این سازمان با راه اندازی روش های نوین و غیر حضوری مانند ارسال لیست های بیمه به صورت الکترونیک ، دسترسی آحاد بیمه شدگان به سایت های الکترونیکی و دریافت خدمات را ایجاد کرد.

 سلامی تصریح کرد: رویکرد سازمان تامین اجتماعی در این خصوص دسترسی، استفاده از کار آمدترین و بهترین شیوه های ارائه خدمات و کسب رضایتمندی مراجعین است؛ به همین منظور جهت رفاه حال بیمه شدگان سامانه متمرکز ارائه خدمات غیر حضوری راه اندازی شد.

به گفته وی بهره مندی بیماران و مراجعان از این سامانه این امکان را می دهد که با استفاده از آن حقوق افراد تضعیف نشود و ارائه خدمات بهینه ، تخصیص ظرفیت مناسب در شعب و جلوگیری از اتلاف وقت بیمه شدگان صورت پذیرد.

وی افزود : این سرویس با هدف مدیریت بهینه تقاضاها، تکریم و رفاه بیشتر بیمه شدگان پس از ایجاد بسترهای لازم و انجام آموزش های مرتبط به کارکنان و با استفاده از امکانات موجود و با گستره پوشش خدمات این سازمان تعریف شده است .

 مدیرکل تأمین اجتماعی استان البرز در پایان بیان کرد: اجرای موفق این طرح نیازمند آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی و نیز همراهی مردم است تا با رفع ایرادهای احتمالی در آینده نزدیک این طرح در تمام کشور اجرا می شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار